Презентація програм PMD: «Pre-MBA», «Менеджмент+лідерство», «Маркетинг», «Управління ефективністю», «Управління фінансами»

4 липня 2017 року

МІМ-Київ запрошує 13 вересня о 19.00 на Презентацію програм управлінського розвитку PMD (Program for Management Development): Pre-MBA, "Маркетинг", "Менеджмент+лідерство(M&L)", "Управління ефективністю", "Управління фінансами" .

У ході презентації у Вас буде можливість:

  • ознайомитись із перевагами навчання на одній із оновлених середньострокових програмах розвитку управлінського персоналу PMD
  • поспілкуватися із викладачами, слухачами та випускниками МІМ-Київ, отримати «з перших рук» детальну інформацію про програми бізнес-школи, почути про те, як бізнес-освіта формує цілісне бачення бізнесу, видозмінює підходи до менеджменту, стимулюючи інноваційне мислення;
  • дізнатися про бізнес-симуляції Management Game, Markstrat Online, які МІМ-Київ реалізує спільно із Carnegie Mellon University (США) і за допомогою яких слухачі бізнес-школи шліфують власні управлінські навички, керуючи віртуальними компаніями у віртуальному бізнес-середовищі, максимально наближеному до реальних умов;
  • побачити та відчути, чим живе впливова бізнес-спільнота із 5000 випускників-управлінців, яка сформувалася навколо МІМу за понад 25 років роботи бізнес-школи,передаючи свій безцінний досвід наступним поколінням менеджерів;
  • взяти участь в екскурсії найбільшою українською бізнес-школою – побачити МІМ-Київ зсередини.

Попередня реєстрація обов’язкова:

Український менеджмент дедалі гостріше відчуває ті виклики, які з початком ХХІ століття постали перед управлінцями сьогодні:

  • виклик особистості, яка озброєна практично безлімітним джерелом знань і можливістю здійснювати вибір на основі власних цінностей;
  • виклик невизначеності, яка ще породжує турбулентність зовнішнього і внутрішнього середовища бізнесу.

Саме тому цілями програм є сприяння розвитку особистості менеджера як головного інструменту управління, усвідомленню і визнанню ним значущості своєї місії, а також зростанню впевненості у своєму професіоналізмі.

Детальніше:

Портфель програм PMD МІМ-Київ охоплює всі сфери управлінської активності, усі аспекти функціонування бізнесу.

Так, програма PMD «Маркетинг» зацікавить маркетологів, які не просто хочуть поглибити й систематизувати свої спеціалізовані знання, але й планують розвиватися як керівники, посісти в майбутньому посаду маркетинг-директора тощо, що вимагатиме від них цілісного розуміння бізнесу у контексті маркетингових інструментів.

 Фахівці, які відповідають за розвиток організаційної структури та управління персоналом компанії, зацікавляться програмою PMD «Менеджмент та лідерство".

І нарешті, один із найвідоміших брендів МІМ-Київ, програма PMD Pre-МВА, орієнтований на тих керівників напрямків бізнесів чи середніх бізнесів, яким необхідно побачити бізнес в цілому у взаємозв’язку маркетингових, фінансових та організаційних рішень, опанувати актуальний у сьогоднішніх умовах проектний підхід до управління бізнесом.

Програма PMD «Управління фінансами», у свою чергу, не має нічого спільного із бухгалтерськими чи іншими функціональними курсами. Менеджерам, що вже працюють у сфері фінансів, вона буде цікава можливістю побачити фінансові інструменти як засіб реалізації стратегії бізнесу, «вбудований» у загальну систему управління бізнесом, осягнути управління бізнесом крізь призму фінансових рішень.

Программа PMD "Управління ефективністю" дасть відповіді на запитання: zк вдосконалити бізнес-процеси, які є додаткові ресурси, які є можливості, як управляти змінами, або адаптувати бізнес-процеси під різні виклики часу та як управляти витратами, чи варто їх зменшувати.

Бізнес-освіта – це інвестиція у самого себе, тож запрошуємо Вас до МІМ-Київ, якщо Ви прагнете побачити перспективи для інтенсивного розвитку своєї кар’єри, підвищити свою ефективність як управлінця, опанувати нові компетенції, систематизувати власний управлінський досвід. 

Презентація відбудеться 13 вересня, 19:00-21:00, у приміщенні Бізнес-школи МІМ-Київ за адресою: вул. Шулявська, 10/12 В (ст. м. «Політехнічний інститут»).

Участь у презентації – безкоштовна.

Детальніша інформація – за тел. (044) 585-02-85  або e-mail welcome@mim.kiev.ua.
До зустрічі у МІМ-Київ!


 

Маркетинг-кафе

Презентація програм MBA, Senior Executive MBA