Архів заходів за 2017 р.

22 березня 2017 р.

Фінансовий клуб на тему «Що ефективніше: управляти на основі сімейних цінностей чи формалізованих процесів»

В рамках зустрічі обговорювали наступні питання:

- Система міжнародного обміну податковою інформацією. Нова реальність?

- Які нові підходи у веденні міжнародного бізнесу варто запроваджувати вже зараз і до чого бути готовими у майбутньому;

- Які стратегії управління активами найбільш ефективні в поточних економічних умовах

Зустріч з провідними експертами Norvik Banka

Експерти зустрічі:

Олівер Рональд Брамуелл, Голова правління Norvik Banka, Має значний досвід роботи в банківському секторі, управлінні фінансами, контролі кредитних ризиків і сфері кредитування. Олівер Брамуелл отримав ступінь магістра математики в Уорікському університеті (University of Warwick) у Великобританії. У 2012 році отримав кваліфікацію дипломованого фінансового аналітика CFA (Chartered Financial Analyst). З грудня 2013 року - голова правління Norvik Banka. Працював також в банках Великобританії та Росії, зокрема Barclays Bank і Citibank.

Дмитро Калмиков, Перший віце-президент, керівник блоку «Міжнародний бізнес» Norvik Banka. Дмитро займається в Norvik Banka розвитком локального і міжнародного бізнесу, операціями на фінансових ринках, довірчим управлінням, private banking, а також розробкою банківських продуктів і маркетингом. Більше 18 років працював в приватних російських банках – Альфа-Банк, Агропромкредіт, Гута-Банк – де курував корпоративний бізнес, мережу філіалів і розвиток транзакційного бізнесу.

Олексій Александров, Старший віце-президент, керівник блоку Private Banking в Norvik Banka. Автор понад 60 наукових публікацій, чотирьох монографій, в яких досліджує аспекти розвитку бізнесу Private Banking & Wealth Management в Україні та країнах СНД, клієнтський сервіс і методики управління ним. Один з ідеологів інституційного розвитку бізнесу з управління великим приватним капіталом в Україні. За підсумками 2014 року Олексій увійшов до п'ятірки кращих фахівців Private Banking в Україні за рейтингом «Капітал Україна». Раніше Олексій Александров очолював підрозділи Private Banking в УкрСиббанк BNP Paribas Group.

Формат зустріч: відкритий

Фотозвіт події


 

21 березня 2017 р.

AMBA Social Event  

Що таке справжній МВА?   Як бути впевненим, що диплом буде визнаний на світовому ринку праці? Чи відповідає навчальний план міжнародним стандартам? Такі питання ставить собі кожен, хто замислюється про отримання ступеню МВА. В Україні немає законодавчої бази і прийнятих стандартів для контролю якості бізнес-освіти. За таких умов лише міжнародні асоціації виконують роль контролюючих органів. Одна із таких організацій – Association of MBAs, що входить до трійки найпрестижніших організацій в бізнес-освіті.

Вперше за час існування Асоціації представники АМВА на чолі із СЕО Andrew Main Wilson відвідають Україну. Саме МІМ-Київ 21 березня прийматиме поважних гостей. Програма заходу передбачає максимум часу для неформального спілкування із представниками АМВА.

Формат зустріч: відкритий

Фотозвіт події


 

16 березня 2017 р.

Менеджмент-кафе  на тему «Що ефективніше: управляти на основі сімейних цінностей чи формалізованих процесів?»
В рамках зустрічі обговорювали наступні питання:
1) Що компанії зазвичай розуміють під сімейними цінностями і коли «сімейна культура» працює?
2) Які обмеження існують для сімейного підходу в управлінні?
3) Як можна масштабувати сімейний підхід в управлінні великими компаніями або чи можна перетворити «бізнес-родину» в «бізнес-клан»?

Експерти зустрічі:

Вячеслав Покотило - професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, д. ф-м. н. (математична кібернетика). Член Наглядової ради компанії «Малинська паперова фабрика-Вайдманн». Автор наукових публікацій з проблем теорії диференційних ігор, оптимального управління та оцінювання в умовах невизначеності. Представник МІМ-Київ в мережі «Мікроекономіка конкурентоспроможності» Інституту стратегії та конкурентоспроможності Гарвардської бізнес-школи.
Олександр Сударкін – к.е.н., консультант та керівник відділу тренінгів та консалтингу Pucelik Consulting Group, бізнес-тренер з 2007 р., автор багатьох статей з переговорів та управління персоналом, книги «Три кола лідерства», співавтор книги «Влада. Управління. Лідерство». Компетенції: переговори, психологія организаційного розвитку, маркетинг, проектний менеджмент, управлінський консалтинг, коучинг, мотивація.     

Формат зустріч: відкритий

Фотозвіт події 

06 березня 2017 р.

Майстерні бізнесу  на тему «Управлінські переговорні поєдинки за технологією Володимира Тарасова»

 

Довідка

Володимир Тарасов (Естонія) - соціальний технолог, бізнес-тренер, автор і розробник ділових ігор і тренінгів. Засновник «Талліннської школи менеджерів» .

Технологія Володимира Тарасова "Управлінський поєдинок": у спеціально-створених ігрових умовах учасники тренують навички управління і переговорів. Ділова гра проходить у форматі "активного діалогу", в якому учасники діалогу виступають в певних ролях в заданій конфліктної ситуації. Кожен з гравців веде переговори до досягнення своєї мети. Перемогу гравця визначають судді, об'єднані в три колегії: ті, що наймаються на роботу, ті, що відправляють на переговори, та ті, що довіряють власність (управління бізнесом). Судді коментують своє рішення. Таким чином, гравці отримують унікальний якісний зворотний зв'язок по вирішенню запропонованої ділової ситуації. Звичайно, реальні переговори відрізняються від поєдинку. Але помилки, що люди роблять на управлінських поєдинках - ці типові помилки, які вони роблять і в реальних переговорах. Участь навіть в управлінських переговорних поєдинках допоможе побачити свої улюблені помилки і вдосконалити свої управлінські навички.

Формат зустріч: МІМвець+1

Модератор: Володимир Рогов (МВА 2003)

Фотозвіт події 

23 лютого 2017 р.

Майстерні бізнесу на тему «Продавати за кордон: що для цього потрібно»

Спеціаліст із експортного маркетингу проконсультувала, яким деталям варто приділити увагу для розробки успішної експортної стратегії, і розвіє усі страхи майбутнього експортера, що потрібно підприємцям для успішного експорту, що таке "добре" або чому треба вчитися у експортерів інших країн?

Довідка про спікера:

Ірина Міхальова – партнер компанії Export Growth*, 17 років працювала в області побудови і розвитку системи інтегрованих маркетингових комунікацій і зв'язків з громадськістю у фінансовій, автомобільній сферах, інформаційно-правовому, консалтинговому, ювелірному, IT, ресторанному, готельному і туристичному бізнесі, ЗМІ. Має також досвід виведення брендів і організації акцій просування в Європі, Китаї, країнах СНД.

*ExportGrowth – консультує представників бізнесу щодо експортних стратегій. Компанія нараховує близько сотні реалізованих проектів за 17 років роботи в сфері маркетингу, комунікацій, бізнес-планування і супроводу експорту.

Формат зустріч: відкритий

Фотозвіт події

 

18 лютого 2017 р.

Розвиваюча пригода - Гостросюжетна детективна гра «Рейс через Атлантику».

Детективна психологічна гра для дорослих. Протистояння розвідок різних країн на яхті - шпигунські ігри. Гравці стають головними учасниками закрученого детективного сюжету, який би відмінно підійшов для фільму в стилі екшн.

Кожен з гравців вирішує свою ігрову задачу - спілкується з іншими учасниками з метою отримання необхідної йому інформації. Обмінюючись інформацією, учасники самостійно аналізують її і вирішують, як використовувати її в своїх інтересах. Гра не є командною - кожен гравець діє виходячи з інтересів свого персонажа.

За день до гри учасники отримають конверт зі своєю роллю-легендою (або отримують свою роль в електронному форматі). У легенді описано біографія для гравця в кожній ролі, інформація, якою він володіє, матеріальні цінності (ігрові артефакти), які будуть у нього в грі. Свій набір предметів гравці отримають у Ведучого на консультації перед початком гри. Там же можна задати будь-які питання по грі.

У легенді також чітко вказані цілі, які гравцеві необхідно буде досягти в процесі гри і його мотивація при досягненні цих цілей. Це схоже на те, як в фільмі агента впроваджують до «поганих хлопців» для досягнення поставлених завдань. І головне - виконати поставлене завдання і «не розколотися» до останнього.

Ігровим результатом кожного персонажа є виконання або невиконання свого завдання. Поставлені завдання можуть бути виконані безліччю способів, і все залежить від дій самого гравця. Всі ролі, які беруть участь в епізоді, тісно переплетені сюжетом.

 

Модератор і ведучий: психолог і тренер Павло Коробчанский (найяскравіший тренер події - за відгуками учасників літнього Форуму MIM-Wekeend 2016).

Формат: виключно МІМівці.

Фотозвіт події

 

15 лютого 2017 р.

Воркшоп на тему «GlobalLogic - успішний досвід утримання та підвищення залученості колег»

Довідка про спікера:

Михайло Завилов – має 20-річний досвід роботи в управлінні людськими ресурсами в різних галузях промисловості і на різних посадах. У 2012 - 2014 році - був директором з персоналу Смарт-холдинг (Київ, Україна) з загальною кількітю персоналу понад 24000. З 2014 - 2016 - займав рольHR директора в Microsoft Україна та будучи членом CEE HR Leadership команди. З травня 2016 року і по теперішній час – Head of HR в GlobalLogic Україна. У 2013 році був обраний серед 50-ти кращих HR-директорів України, а в 2014 році був оцінений серед 5 кращих HR-директорів України згідно Delo.ua.

Формат зустріч: відкритий

Фотозвіт події 

15 лютого 2017 р.

Зустріч із представником Президента України у Верховній Раді.

Тема «Бізнес та влада: взаєморозуміння можливе!»

Спікер:

Артур Герасимов   З 1999 по 2014 рр. – генеральний директор групи компаній "Українська маркетингова група". На дострокових виборах восени 2014 року пройшов до Верховної Ради VIII скликання за списком партії Блок Петра Порошенка. Голова підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу і військово-технічного співробітництва комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони. Голова постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Голова міжфракційного депутатського об’єднання Європейський Донбас.  30 травня 2016 року указом Президента України Петра Порошенка призначений представником президента у Верховній Раді.

Громадська робота: З 1996 по 2014 рр. – член керівних органів Української асоціації маркетингу, в 1998-2014 рр.: ESOMAR (Європейська асоціація дослідників громадської думки і маркетингу), в 2003-2014рр.  – Американська асоціація маркетингу. 

Аудиторія заходу: відкритий захід

Фотозвіт події

 

07 лютого 2017 р.

Воркшоп на тему «Сучасні інструменти пошуку роботи - профілі в соціальних мережах і не тільки»

У своїй доповіді спікери висвітлили ролі соціальних мереж в нашому житті, поділилися досвідом та дали відповіді на такі питання:

  • Чи звертають роботодавці увагу на профілі кандидатів в соціальних мережах?
  • Які саме критерії для них актуальні?
  • Які деталі і елементи можуть допомогти отримати посаду або зіпсувати враження про Вас?
  • Як побудувати свій власний «бренд кандидата» і навіщо це потрібно. Всі приклади з реального життя і практики.

Довідка про спікерів:

Тетяна Никитович.  Директор Smart Solutions. З 2010 року Тетяна є директором HR-провайдера SmartSolutions. У зону відповідальності Тетяни входять завдання зі стратегічного розвитку бізнесу і управління командою в Україні та Росії, а також розвиток цілого спектра кадрових послуг, серед яких рекрутмент, аутстаффінг, надання тимчасового персоналу (компанія Fillin), масовий підбір, розрахунок заробітної плати, оцінка персоналу та інші сервіси в області HR рішень.

Наталія ДворськаКерівник відділу підбору персоналу. Наталя керує напрямом підбору персоналу в Smar tSolutions. За плечима у лідера відділу рекрутмент 10 років практики і щоденної роботи в галузі управління людським капіталом. Своїм головним завданням Наталя вважає досягнення операційної досконалості в рекрутменті і щоденне поліпшення рівня сервісу.

Формат зустріч: відкритий

Фотозвіт події

 

06 лютого 2017 р.

Майстерні бізнесу  на тему «Управлінські переговорні поєдинки за технологією Володимира Тарасова»

Довідка

Володимир Тарасов (Естонія) - соціальний технолог, бізнес-тренер, автор і розробник ділових ігор і тренінгів. Засновник «Талліннської школи менеджерів» .

Технологія Володимира Тарасова "Управлінський поєдинок": у спеціально-створених ігрових умовах учасники тренують навички управління і переговорів. Ділова гра проходить у форматі "активного діалогу", в якому учасники діалогу виступають в певних ролях в заданій конфліктної ситуації. Кожен з гравців веде переговори до досягнення своєї мети. Перемогу гравця визначають судді, об'єднані в три колегії: ті, що наймаються на роботу, ті, що відправляють на переговори, та ті, що довіряють власність (управління бізнесом). Судді коментують своє рішення. Таким чином, гравці отримують унікальний якісний зворотний зв'язок по вирішенню запропонованої ділової ситуації. Звичайно, реальні переговори відрізняються від поєдинку. Але помилки, що люди роблять на управлінських поєдинках - ці типові помилки, які вони роблять і в реальних переговорах. Участь навіть в управлінських переговорних поєдинках допоможе побачити свої улюблені помилки і вдосконалити свої управлінські навички.

Формат зустріч: МІМвець+1

Модератор: Володимир Рогов (МВА 2003)

Фотозвіт події

 

24 січня 2017 р.

Зустріч із експертом  на тему «A global approach to fighting corruption».

Спікер:

Jean-Pierre Mean – головний радник і директор із запобігання корупції в SGS (Швейцарія), Голова Консультативної ради Transparency International,  юрисконсульт в юридичній фірмі MCE Legal (Швейцарія), член Комісії з питань корпоративної відповідальності та боротьби з корупцією Міжнародної торгової палати. В минулому – президент швейцарського філіалу Transparency International, голова наглядового відділу ЄБРР. Консультує міжнародних корпоративних клієнтів по створенню антикорупційних систем управління, оскільки сам розробляв і керував такими системами в різних сферах. Автор ряду публікацій в галузі міжнародної торгівлі, зокрема в області боротьби з корупцією. Має звання магістра права Гарвардського університету. Працював також в Alcan Group (Канада), Landis & Gyr, Societe Generale de Surveillance (Швейцарія).

Аудиторія заходу: відкритий захід

Фотозвіт події


 

18 січня 2017 р.

Зустріч із експертом  на тему "2017: Виклики і можливості"

Аналіз ризики та перспективи, що виникатимуть у політичному, економічному та безпековому полі України у 2017 році, системне бачення можливих сценаріїв розвитку подій з урахуванням кроків зовнішніх політичних гравців; зартикульовано найбільш оптимальні, а також найбільш вірогідні сценарії поведінки українських лідерів.

Спікер:

Анатолій Амелін - венчурний інвестор, бізнесмен, засновник аналітичного центру «Amelin Strategy» та незалежного аналітичного центру «Український інститут майбутнього». Працював членом Національної Коміссії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) з 2011 по 2015. Голова ради Ассоціації випускників "Аспен Україна". Випускник ММ-Київ – МВА 2006, DBA 2011.

Аудиторія заходу: відкритий захід

Фотозвіт події


12 січня 2017 р.

Життя не тільки бізнес. Поетичний вічір.

У затишній атмосфері, за чашкою чаю  слухали проникливі історії у віршах - ілюстрації до життя, знайомі кожному: дитинство, кохання, чоловіча дружба, подорожі.

Спікер:

Олег Теплих – талановитий маркетолог, найнеформальніший поет нашого міста, натхненник проекту "Бої ліриків", автор циклів віршів "Небом", "Кайфовое", автор радіо-шепіт-шоу "Пять минут под одеялом"©.

Аудиторія заходу: відкритий захід

Фотозвіт події