Прес-центр

Останні анонси

15 травня

Дата проведення: 19 травня, п'ятниця, 18:00

Аудиторія заходу: відкритий захід, безкоштовний

8 травня

Date & time: 25 May, Thursday 7 p.m.

Club format: MIM-alumnus/na+1

Moderator: Alexey Dolgikh, Managing Partner, Boyden Global Executive Search.

Invited speaker: Sevki Acuner, EBRD

Note: the event language is English

7 травня

Дата проведення: 30 травня, вівторок, 19:00

Спікери: Олівер Рональд Брамуелл, Дмитро Калмиков, Сергій Волобоєв

Аудиторія заходу: захід відкритий

Захід безкоштовний

Всі анонси

Останні новини

25 квітня

19 квітня у МІМ-Київ відбувся бізнес-форум «Україна-Китай», в рамках якого обговорили сучасні тенденції в українсько-китайських відносинах, практичні аспекти побудови бізнес-стосунків з Китаєм та визначали найбільш перспективні напрямки співпраці. У форумі взяли участь представники посольства КНР, Китайської торгової асоціації, компаній Huawei Ukraine, Export Growth та Fialan.

20 квітня

МІМ-Київ спільно з компанією Boyden розпочали серію зустрічей у форматі «Управлінського клубу». Гості Клубу – цікаві, успішні особистості, яким є що розповісти і які готові ділитися власним управлінським досвідом.

Першим гостем «Управлінського клубу» став відомий український бізнесмен Василь Хмельницький. Про успіхи і невдачі, управлінські рішення, підходи в менеджменті, власну мотивацію і створення ефективних команд говорили з Василем Івановичем 18 квітня у МІМ-Київ.

7 квітня
31 березня в Бізнес-школі МІМ-Київ вітали випускників програм МВА (вечірня, модульна) та SE MBA. Вони завершили свій 2-річний навчальний марафон, що супроводжувався активними дискусіями, практичними діями в аудиторіях, під час «живих кейсів», в процесі «занурення» у віртуальне бізнес-середовище Global Management Game.

Всі новини