Мафія-клуб

Гра у «мафіозі» та чесних жителів кращих представників українського бізнес-ринку, з метою не просто гарно провести час, а й набути нових зв’язків.

Бажаєте опинитися у стінах альма матер за неформальних, майже святкових обставин? Хочете дізнатися, який з Вас психолог і читач міміки та жестів? Хочете випробувати свою майстерність переконання та акторської гри? Тоді Вам сюди – в «Мафія-Клуб» бізнес-школи МІМ-Київ.

Пояснимо для новачків: «Мафія» - «салонна» командна психологічна рольова гра із детективним сюжетом. Утім, саме новачки найчастіше опиняються у найвигіднішому становищі під час гри: досконалого знання правил не потрібно, нюанси пояснює модератор за Вашим столом, а чесний вираз обличчя тільки на руку – навіть якщо у рукаві ховається карта чорної масті – ознака приналежності до мафії.

За що можна любити «Мафію»? За психологічний та логічний моменти: адже у стислі строки нам потрібно знайти усіх «чужих» і врятувати «наших». За необхідність контролювати власні емоції. За можливість на кілька годин із напруженного мегаполісу потрапити у вишукану атмосферу з м’яким світлом і приємною музикою. А у стінах «Адам Сміт Кафе» бізнес-школи МІМ-Київ найпопулярніша гра сучасності перетворюється на мистецтво – налагоджувати зв’язки і будувати стосунки, грати і вигравати в усьому – від спілкування до світового бізнес-ринку.

Анонс найближчої зустрічі

Мафія-клуб МІМ-Київ

Для кого: Передусім для слухачів та випускників бізнес-школи МІМ-Київ, які прагнуть якнайчастіше відчувати дух і підтримку МІМівської спільноти. Для тих, хто прагне читати думки опонента, спостерігаючи за його рухами та мімікою. Для тих, хто хоче навчитися переконувати, застосовуючи нестандартні прийоми.

Також діє принцип " +1", тобто  кожний випускник/слухач МІМ- Київ може взяти із собою на зустріч одну людину – не обов’язково учасника МІМівської спільноти.

Місце: кафе Адам Сміт, МІМ-Київ, ул.Шулявська, 10\12Д

Модератори: випускники та слухачі МІМ-Київ, зацікавлені модерувати гру (періодично чи постійно) за нашим проханням J)

Вартість участі: 100 гривень (Вас пригощають чаєм)

Реєстрація: заповнити форму ТУТ. НеМІМівців просимо в полі «Коментарі» вказати ім’я та прізвище МІМівця, що Вас персонально запросив. 

Контакт: Олена Коваленко (координатор Мафія-клубу) 096-947-8860, elena.kovalenko@nsbc.kiev.ua, Дар’я Манжарова (МІМ-Київ) 044 585 0278, darya@mim.kiev.ua, ресторан Адам Сміт (Цокольний поверх будівлі МІМ-Київ) 044 537 0127 

Тривалість зустрічі: до 2х годин

Новини Мафії-клубу:

У Львові вперше збереться Мафія-клуб за підтримки МІМ-Київ

У мафіозній родині МІМ-Київ – поповнення – франківський Мафія-Клуб

 

Слідкуйте за анонсами та до зустрічі в МІМ-Київ!