MIM-Boyden «Управлінський клуб»

«Управлінський клуб»  спільна ініціатива міжнародної компанії з підбору управлінського персоналу Boyden Global Executive Search і провідної Бізнес-школи МІМ-Київ.

«Управлінський клуб»  - це серія зустрічей з цікавими та видатними людьми. Ми будемо запрошувати гостей, яким є що згадати і є що розповісти; гостей, які відкриті ділитися своїм досвідом.

Аудиторія «Управлінського клубу» це випускники і студенти Бізнес-школи а також її гості.

Формат - відкрита дискусія. Без пафосу, без формалізму, з гумором і анекдотами. Тривалість 60-90 хвилин.

Модератор - Олексій Долгіх.

І як завжди спеціальні призи від гостей за найкращі питання. Буде цікаво. Слідкуйте за анонсами.

 

Олексій Долгіх - Керуючий партнер міжнародної компанії з підбору управлінського персоналу Boyden Global Executive Search. Олексій один з найавторитетніших експертів у питаннях підбору персоналу в Україні та країнах СНД. У рекрутинговому бізнесі Олексій Долгіх 15 років. Ключовий досвід Олексія - це пошук професіоналів рівня ради директорів, фінансових директорів, директорів з персоналу, директорів з маркетингу та продажу. Олексій успішно виконав ряд міжнародних проектів з пошуку іноземних топ-менеджерів для українських компаній, а також має досвід закриття управлінських вакансій в Росії, Білорусі, Казахстані та Вірменії. Олексій є сертифікованим експертом в питаннях оцінки персоналу.
 
Олексій є визнаним експертом в питаннях компенсацій та винагород, підбору персоналу, ринку праці та розвитку кар'єри, має велику кількість публікацій, інтерв'ю та експертних коментарів в провідних ділових виданнях. Олексій неодноразово входив до складу журі та в експертну раду таких рейтингів, як Топ 100 менеджерів, Рейтинг фінансових директорів, Рейтинг директорів з персоналу, Рейтинг директорів по маркетингу.

 

 

MIM-Boуden "Leadership Club" with Sevki Acuner (25.05.17)

Василь Хмельницький: «Я переконаний: багато людей в приймальні – ти поганий менеджер» (пост-новина)

MIM-Boyden "Управлінський клуб" з Василем Хмельницьким  (18.04.17)