У МІМ-Київ відбувся воркшоп про те, як знайти в собі спонтанність та драйв

18 червня в МІМ-Київ відбувся воркшоп Андрія Злотнікова, Директора HR-департаменту ГК«НІКО». У рамках події обговорювали поняття «культурні консерви» –  кінцевий продукт творчого зусилля (книга, симфонія, п’єса), а також вчилися знаходити в собі спонтанність – те, що допомагає нам їх відкрити.

Захід пройшов в інтерактивному форматі від початку й до кінця. Вже з перших хвилин учасники освоювали креативні методи самопредставлення та згадували, як це – коли знайомство відбувається лише через погляд.  Після чого кожен мав знайти в собі прихований потенціал, який можна подарувати іншим – без будь-якого гонорару.

У ході воркшопу учасники ділилися на різні групи та застосовували креативні методи у спільній та особистій роботі. Визначали своє бачення поняття «культурні консерви»та презентували його аудиторії у вигляді театральної мініатюри.

Наприкінці заходу МІМівці та їхні друзі осмислювали свої ролі при виконанні робочих завдань та шукали культурні консерви в своїх організаціях. Після чого спільно обговорювали, у яких випадках вони допомагають, а в яких – накладають обмеження та блокують спонтанність .

Тетяна Стерлік, випускниця МІМ-Київ PMD 2007,комерційний директор ТОВ «Бель-Текстиль»:

«Андрія я знаю дуже давно. Колись ми працювали разом, тож мені завжди було цікаво, що пан Злотніков приготує на цей раз. Аудиторія була дуже різна, але йому вдалося розкрити, втримати та певним чином об’єднати її. Про це свідчить той факт, що після воркшопу люди почали обмінюватися візитівками й телефонами та «заводити дружбу» на фейсбуці.  А це вже говорить про результат.

А ще, прийшовши до МІМу, була дуже рада повернутися в рідні пенати, бо це місце – рідне, улюблене, тепле. Особливо, коли ти вже не молоденька дівчина 25 років, а жінка, яка вже багато чого досягла, – ти розумієш, за чим йдеш сюди. І це чудово, що ти можеш прийти і з іншого боку глянути на свої мізки».

Фотографії з воркшопу