З afterparty все тільки починається. Відбулася зустріч МІМівців за підсумками МІМ-Уікенду - 2012

18 вересня в МІМівському кафе Адам Сміт зустрілися учасники МІМ-Уікенду 2012. МІМ-Уікенд – унікальний формат виїзних зустрічей наших випускників та слухачів, який поєднує навчання та розвиток, командну взаємодію, натхнення та радість спілкування з однодумцями.

Цього року учасники події ще на самому Уікенді домовилися найближчим часом знову зібратися. І успішно виконали задумане. На afterparty випускники роздивлялися яскраві фото та відео-моменти події. Відео так добре передавало яскраву атмосферу Уікенду, що емоції захоплювали всіх присутніх і в залі лунали вибухи сміху та аплодисментів. Учасники ніби знов торкнулися тих незабутніх днів, з їх особливою літньою безтурботністю, з унікальними «уроками» на березовій галявині, галасливими командними розвагами на озері та проникливими розмовами біля багаття.

За традицією, організаторами МІМ-Уікенду є випускники, які щойно «вийшли» з бізнес-школи, тобто, генерація МВА 2012. Цей МІМівський випуск живе дуже насиченим на події життям. Тож зовсім недивно, що до них приєднується все більше і більше випускників та нинішніх слухачів МІМ-Київ. Після отримання диплому МВА цей випуск встиг уже двічі відвідати своїх одногрупників у Львові, «сплавитися» та помандрувати Карпатами, організувати МІМ-Уікенд, здійснити подорож по Європі… 

«Ми даруємо радість» –  чесно написали активісти випуску – організатори МІМ-Уікенду 2012 Тетяна Трегуб та Юрій Самсонов на сувенірних групових фото з події, які вони подарували всім учасникам. Тепер на робочих столах багатьох поважних МІМівців поселиться світлина, сповнена літа й особливого МІМівського настрою натхнення та єдності.

Отже, далі буде.

Під час afterparty  МІМівці домовилися про наступну зустріч в Мафія–клубі, який збирається вже за тиждень, 26 вересня (подробиці тут). А також колективно вирішили, що новорічна вечірка для МІМівців відбудеться там само, в кафе Адам Сміт. Вже зараз зрозуміло: вона буде яскравою та незвичайною. І  – обов’язково костюмованою.

І ви також можете вплинути на те, чим ще цікавим та веселим може бути наповнена ця новорічна подія. Але чому «може»?! Обов’язково буде! Подробиці – незабаром.

Отже, приєднуйтеся!

Довідка:

МІМ-Уікенд – традиційна виїзна зустріч МІМівских випускників різних років. Захід проводиться під Києвом, триває кілька днів і поєднує майстер-класи викладачів зі взаємодією у групах та активним відпочинком учасників. Організаторами першого МІМ-Уікенду виступив випуск МВА 2007 на чолі з Ганною Каменюкою. МІМ-Уікенд 2012 відрізнила командна розвиваюча гра-тренінг за тематикою Design Thinking, на яку організаторів надихнуло МІМівське стажування у США.  

Аfterparty – зустріч учасників після якоїсь події з метою її обговорення та обміну враженнями.