Костянтин Яковчук-Бесараб (PMD 2009) візьме участь у програмі «Стратегічний бізнес-менеджмент»

Випускник програми PMD міні-МВА 2009 стане учасником програми «Стратегічний бізнес-менеджмент». 

Мета програми – надати умови для 5 топ-менеджерів кожної з країн-учасниць покращити свої навички стратегічного управління бізнесом. Очікується, що в результаті це домопоже українському бізнесу стати більш конкурентним та інтегрованим у світові економічні процеси.

Організатори програм - SIPU International та Jarskog Konsult за фінансової підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida).  Програма організована для представників низки країн, у тому числі й України. Навчання проходитиме частково у Швеції, частково на теріторіях країн-учасниць.

Відбір кандидатів проводився на жорсткій конкурсній основі. Рішення про подання заяви до участі у конкурсі Костянтин прийняв саме після отримання регулярної розсилки від бізнес-школи МІМ-Київ, де було розміщено запрошення МІМівців до участі.

МІМ-Київ пишається своїми випускниками!

А ще цікаво, що на семінарі програми у Києві для обговорення ситуації в  українському бізнесі у якості спікерів були запрошені ще два МІМівця: відомий стартап-експерт, запрошений викладач МІМ-Київ Денис Довгополий (МВА МІМ-Київ 2000, DBA) та один зі співзасновників «Київського клубу підприємців», підприємець Артем Шевченко (РММ 2004). Дискусія розвернулась запекла, адже не всі фактори, що впливають на ситуацію в українському бізнесі сьогодні, були одразу розуміли для іноземців. Але підприємницькі таланти в Україні є, отже можливості і майбутнє - є, а інвестиції можна залучити.  Той факт, що саме МІМвці стали  тими представниками українського бізнесу, чия думка та практичний досвід був насправді актуальний за затребуваний – виклакає повагу.     

Тож - МІМ-Київ пишається своїми випускниками-2!

Довідки
Костянтин Яковчук-Бесараб - Директор з розвитку бізнесу та нових ринків, "WinTRADE BPO", колумніст. До цього - працював Адміністративним директором Київського економічного інституту,  Головою виконавчої структури Пласту в Україні, Генеральним директором BIOLan - Ukraine, стажувався у Парламентському комітеті з євроінтеграції у Верховній раді Украіни та інше.

Про програму «Стратегічний бізнес-менеджмент» (подати заяву можна буде лише в наступному році)

Про програму PMD міні-МВА в МІМ-Київ

Повязані новини

Костянтин Яковчук-Бесараб запустив онлайн-атлас інвестиційної привабливості України