30 травня на воркшопі в МІМ-Київ обговорювали війну за таланти з Олексієм Долгіх

У МІМ-Київ відбувся воркшоп Олексія Долгіх, Директора київського офісу Pedersen & Partners Executive Search. МІМівці та спікер обговорювали типові складнощі в підборі управлінського персоналу в Україні та те, як менеджери компанії  можуть покращити цей процес. 

За словами Олексія Долгіх, головна проблема HR-менеджера та рекрутера при пошуці кандидатів на топ-посади в Україні – те, що 90% керівників вимагають закрити вакансію негайно, чи хоча б на завтра. Тож нерідко в таких випадках швидкість перемагає якість. При цьому 60% компаній у «неправильному» підборі кандидата звинувачують саме HR-а й не усвідомлюють, що причиною цього є відсутність співпраці менеджера та HR- фахівця.

У процесі воркшопу учасники обговорювали тактики та засоби, за допомогою яких менеджери можуть покращити якість підбору своїх співробітників, аналізували  головні помилки при пошуці талантів,  дізнавалися, як збільшити кількість талановитих кандидатів на вході до «воронки відбору», виявити «зіркових» кандидатів під час співбесіди тощо.

По завершенні воркшопу МІМівці ще довго не відпускали спікера. Обговорювали специфіку підбору персоналу за кордоном, ділилися особистими прикладами, порівнювали, як відбувається цей процес в Росії та у нас, просили поради та багато іншого.

Фотозвіт події

Деякі з порад Олексія Долгіх (Що можуть зробити менеджери, аби покращити якість підбору своїх співробітників?, Якою є головна помилка при пошуці талантів?, Як збільшити кількість талановитих кандидатів на вході до «воронки відбору»?)  ви можете переглянути тут.