У МІМ-Київ відбувся воркшоп про те, як працювати та бути успішним у новому динамічному середовищі

На воркшоп до МІМвських випускників та слухачів завітала спікер Ганна Підгорна, директор з управління персоналом компанії Майкрософт Україна. В рамках заходу обговорювали ключові навички для успішної роботи в новому середовищі. 

Ключовою темою воркшопу стала зміна світової парадигми, що формує новий підхід до роботи, який вже втілюється в життя в деяких сучасних компаніях. Спікер та учасники розглянули головні тренди сьогоднішнього бізнес-середовища. Дійшли висновків, що найближчим часом:

- Глобалізація створюватиме різноманіття можливостей та конкуренцію на рівні усього світу;

- Виникатимуть нові форми створення цінності та нові стратегії для мотивації віддалених груп;

- Великої ваги набуватиме швидка обробка даних та волонтерство;

- Цінуватиметься екологія нових медіасередовищ;

- Години життя, які людина віддає роботі, будуть збільшуватися – зростатиме роль ідеї «lifelong learning», постійної перекваліфікації та онлайн-навчання;

- Офіс в першу чергу має стати місцем для спілкування, адже запорука успіху –ефективна комунікація;

- Справжній лідер сьогодні – це той, хто може створити важливі сенси;

- Важливими навичками стануть: крос-культурна компетентність (вміння ефективно діяти в різних культурних середовищах), соціальний інтелект (навички комунікації на глибинному рівні – стимулювання бажаної поведінки), медіаграмотність (вміння розвивати контент на основі нових медіаформ), адаптивне мислення (здатність знаходити рішення за межами існуючих правил), трансдисциплінарність (вміння розуміти концепти з різних дисциплін), здатність до віртуальної взаємодії (ефективно працювати у віртуальній команді).

Ці та інші тренди МІМівці розглянути через практику їхнього впровадження в компанії Майкрософт Україна та на живих прикладах переймали дух «нової ери». Аудиторія нагадала собі, що зараз, аби бути в тренді, управлінець має не стояти на місці та ставати ініціатором змін – як у компанії, так і в собі. Адже невдовзі всі технічні завдання за нас будуть виконувати машини і на перший план вийде питання: як людина має відрізнятися та яку цінність має нести в собі?

Тож ключовий висновок воркшопу: сьогодні важливо розуміти не що і як ми робимо, а в першу чергу – для чого. І найголовніше – відповідати на питання: як те, що я роблю, змінить наш світ на краще?

Фото з події

Андрій Василенко, Директор з розвитку MKM-GROUP, випускник PMD 2011:

«Зараз, щоб зберегти свої професійні переваги, доводиться дуже швидко перебудовуватися й у будь-якому випадку застосовувати сучасні інформаційні ресурси й техніку в своїй роботі.
Ці навички нескладно опанувати, набагато складніше зважитися використовувати їх щодня,перемагаючи свої старі звички й консерватизм.

Радий, що МІМ вибрав такого спікера –
з живим досвідом присутності у трансформованому бізнес-середовищі, всередовищі, де неможливо працювати як колись, де інновації в житті менеджменту – це аксіома.

Вертикальні старі управлінські системи
танавички роботи відмирають, і цереальність. Нові ідеї, розвиток соціального інтелекту й відповідальності, адаптивність, управління потоками інформації та її обробка – це реальність сучасного комп'ютерного світу і його постійної автоматизації. Ми в нашому бізнесі повинні змінюватися разом із нашим світом і бути конкурентними. Бажаю всім почати мінятися й бути рухливими в рухливому світі - Mobіlіs іn mobіle».