Воркшоп Марини Іваненко «Організаційний вплив. Співпраця та міжфункціональне лідерство» для спільноти МІМ-Київ

8 вересня студенти та слухачі бізнес-школи МІМ-Київ зустрілись на воркшопі бізнес-тренера та консультанта з організаційного розвитку Марини Іваненко. В ході воркшопу говорили про те, як мудро керувати бізнесом та власним життям, як бути ефективним лідером та впливовим керівником.

Обговорення розгорнулось навколо негласних правил функціонування компаній та організаційного впливу, про які рідко говорять, та які, проте, суттєво відбиваються на атмосфері в команді і, в підсумку, на результативності бізнесу. Спікер Марина Іваненко такими словами окреслила тему спілкування: «Програма, яку я веду, складається з багатьох питань, що виникають на коуч-сесіях, коли співробітник потрапляє у неприємні для його кар’єри ситуації, наприклад, недооцінили на роботі, або залишили без підвищення, або “Як так сталось, я був директором заводу більше 10 років, а потім прийшов якийсь красень із гарною краваткою і от він вже мій начальник? Як це відбувається?”, або присвоїли ваші досягнення, чи доводиться кожен день працювати з людиною, яка заважає вам жити. От ми і поговоримо про те, хто ці люди на роботі, які заважають нам жити».

Аби наочно проілюструвати дію організаційної політики в компанії, слухачам було запропоновано розглянути реальний кейс. В процесі аналізу наведеного прикладу аудиторії вдалось виокремити типові відмінності в поведінці різних членів колективу та спрогнозувати подальший розвиток їхньої кар’єри.

А в продовженні воркшопу Марина розкрила секрет побудови взаємодії та організаційної політики в компанії, розповівши  про особистісні фактори в командній комунікації. Не обійшли увагою і питання конфлікту інтересів, техніки побудови довіри, формування правильного сприйняття себе іншими співробітниками, розуміння справжніх вимог до посади, цінностей та етики. Навіть навчились розпізнавати «кар'єристів», «правдолюбів», «дипломатів», «стратегічних лідерів» в команді та пройшли тест на самодіагностику.

Завершуючи жваве обговорення теми воркшопу, бізнес-тренер поділилась назвами цікавих та корисних книжок кількох міжнародних бізнес-консультантів і коучів, таких як доктор Мартін Селдман, Дж. Футеркнехт і Брендон Буршар, які варто почитати, аби поглибити своє розуміння механізмів організаційного впливу.

Фотозвіт події