Випускник Бізнес-школи МІМ-Київ, О. Александров (МВА 2011) видав книгу про Private banking

Випускник МІМ-Київ, Олексій Александров (МВА 2011) випустив книгу під назвою «Private banking в Украине. Опыт становления». Книга аналізує розвиток сегменту власників великого приватного капіталу в Україні, досліджує історію рrivate banking в Європі та в Україні та намагається спрогнозувати його подальший розвиток.

За словами Александрова, ринок України значно відрізняється від класичного європейського ринку послуг PB. «Ми ідем шляхом спроб та помилок, закладаючи платформу розвитку нової професії – персональний банкір» – каже автор.

Відомий експерт з банківської справи О. Кочубей назвав книгу Александрова «стандартним посібником рrivate banking в Україні», що має стати помічником для тих, хто прагне збудувати кар’єру в цій сфері.

Щиро вітаємо Олексія. Впевнені, що книга стане ще одним вагомим внеском МІМівського випускника в розвиток банківської сфери та економіки України. Бажаємо натхнення та нових досягнень.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Відомості про автора:

Олексій Александров – випускник МВА 2011, Бізнес-школи МІМ-Київ, помічник голови правління, начальник департаменту персональних банківських послуг рrivate banking УкрСиббанку BNP Paribas Group, голова Комітету з питань персонального банківського обслуговування при Асоціації українських банків, автор понад тридцяти публікацій про розвиток бізнесу рrivate banking в Україні.