Випускник МІМу Володимир Головко написав книгу про новітню історію фінансово-промислових груп України

Випускник Володимир Головко написав книгу про новітню історію фінансово-промислових груп України. Книга має назву «Українські фінансово-промислові групи в модернізаційних процесах 1991-2009 рр».

У монографії досліджуються виникнення та розвиток фінансово-проми­слових груп в Україні після 1991 р. та їхній вплив на політичну й економічну трансформацію країни. Дослідження базується переважно на аналізі матеріалів розвитку гірничо-металургійного комплексу. Особлива увага приділена змінам соціальних ідентичностей українського суспільства в процесі його економічної модернізації.

Книгу можна назвати справжнім посібником із вивчення історії фінансово-промислових груп в Україні – від історіографічного аналізу ролі великого капіталу у новітній історії України – до вивчення логіки розвитку фінансово-промислових груп та їхніх перспектив. Розгорнутий аналіз також отримала українська специфіка використання лобізму як механізму захисту інтересів великого бізнесу в Україні. 

Аудиторія читачів – науковці, промисловці, фахівці з державного управління, викладачі, студенти – всі ті, хто цікавиться новітньою політичною та економічною історією України.

Щиро вітаємо пана Головка з новим професійним та творчим здобутком. 

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Довідка:

Володимир Головко, випускник МІМу (SE МВА 2011), слухач програми DBA , керівник Центру політичного аналізу, головний редактор бізнес-порталу реального сектору «UGMK.INFO». Книгу видано Інститутом історії України Національної академії наук України.