Відбувся третій МІМ-Уікенд

26-28 липня у котеджному містечку Северинівка під Києвом відбувся третій МІМ-Уікенд.

Подія була створена за ініціативи випускників та є унікальною платформою для спілкування випускників та слухачів МІМу різних років. І цього разу традиційно її організаторами разом з МІМ-Київ є випускники, які щойно завершили навчання на програмі МВА.

Ідея цьогорічного МІМ-Уікенду: як знайти баланс між «раціо» та «емоціо» у нашому житті? Всі лекції, практикуми та дискусії були спрямовані на знайомство з новими надихаючими інструментами розвитку бізнесу та свого внутрішнього потенціалу, розширення інтелектуальних, соціальних та бізнесових горизонтів учасників.

Програма заходу була насиченою: 11 годин лекційних занять, дискусій та групової інтелектуальної роботи, 5 годин тімбілдінгу та фізичних вправ. У події взяли участь більше 80 МІМівців, спікерами та ігротехніками виступили 15 відомих експертів-практиків, серед яких Андрій Длігач (Світові економічні трансформації), Валерій Пекар (Першопрохідники заробляють більше: знімаємо вершки з посткапіталізму), Густав Водічка (Раціо та эмоціо в публічних виступах), Оксана Марусич (Теорія поколінь та Психогеометрія), Оксана Вороніна (Як перебороти опір змінам), Андрій Злотніков (Конфлікти на роботі), Олексій Шматко (Вибір моделі оподатковування як основа успішного ведення бізнесу), Володимир Рогов (Мотивація співробітників очима власників і менеджерів) . Особливим інтелектуальним викликом для учасників стала участь в експериментальному форматі ОДІ – грі, що є унікальним способом організації мислення та колективної взаємодії зі спеціальним змаганням між командами.

Що стосується фізично «найдрайвовіших» компонентів – звісно, ним став тимбілдінг з допомогою інноваційної системи TooBeez та MIM Extreme Championship від партнерів заходу - Quest Event.    

Особливою віддушиною для учасників стала можливість навчитися чомусь зовсім новому: опанувати спін арт (створення картин шляхом виливання фарби на коло, що крутиться), намалювати етюди Моне пастеллю, зробити етнічні ляльки-мотанки та познайомитися з техніками йоги під час ранкової йога-сесії на лісовій галявині від Михайла Тараторіна.

Велика подяка цьогорічним організаторам: Олені Кривенко та Юлії Скороход (MBA 2013). А також партнерам МІМ-Уікенду-2013: Миколі Воробйову і Євросувенір, Віталію Карпенку та Спец Вік, Ігорю Щукіну і Ковбаска БО, Антоніні Шевченко та Golden Foods, компанії САН ІнБев Україна, Олені Тасімовій і Блест, Сергію Болозенку і Союзкондитер, Владиславу Поповичу і Європродторг, Віталії Гордієнко і Морський дім, Тетяні Трегуб і ресторану Адам Сміт, Тетяні Скрипці і Арттехнологія, Владиславу Рєзнікову, Євгенії Розбицькій і Quest Event, Олегу Хомку і КМ Северинівка  та іншим МІМівським друзям та учасникам за підтримку. 

Приєднуйтесь до групи проекту у ФБ   

Фото з події можна подивитися тут:

1 день - 26.07.13

2 день - 27.07.13

3 день - 28.07.13