Таісія Василишина, МВА 2004, прочитала МІМівцям курс «Практична психологія управління»

Таісія Василишина, власник та генеральний директор консалтингової компанії "ТОП Академія", прочитала МІМівцям курс «Практична психологія управління». Слухачами курсу стали учасники нової програми PMD «Менеджмент+Лідерство» (M&L).

Нова програма PMD «Менеджмент+Лідерство» (M&L) спрямована на розвиток як управлінських, так і особистих якостей учасників. Мета нової  програми – розвиток управлінських компетенцій менеджера, озброєння сучасного українського управлінця актуальними інструментами орієнтації в ситуації в умовах невизначеності.

Курс «Практична психологія управління» був створений з метою нагадати учасникам головні ідеї людства в галузі менеджменту: класичні теорії, принципи, закони та поняття, але головним чином – сприяти усвідомленню керівником важливості розуміння ролі особистості у менеджменті. Адже будь-яке управління починається з управління самим собою, з розуміння своєї персональної «природи», усвідомлення своїх цілей, можливостей та психологічних особливостей. Наступні розділи курсу були присвячені розумінню ролі особистості підлеглого в системі управління, управлінських ролей як таких. А  також - управління компаніями та командами особливостям їх психології, типам командних ролей, етапами та принципами побудови команди.

Учасники познайомилися та пригадали кілька  базових стратегій та типологій управління  – зокрема, типологію керівника у системі управління,  типологію особистості у трудовій діяльності; дізналися докорінно, що таке популярна Модель DІSC у менеджменті, 10 управлінських ролей по  Х. Мінцбергу, управлінська теорія  Р. Блейко й Д. Мутона, тест Г. Айзенка, шкала емоційних тонів, управління «вгору», а також торкнулися вічноактуальних питань психології грошей та засобів запобігання емоційного вигоряння команди.

Довідки

Про Таісію Василишину

Власник та генеральний директор консалтингової компанії "ТОП Академія". Консультант з управління, кандидат психологічних наук, коуч, бізнес- тренер, професор відділення "Сучасні технології управління" Української технологічної академії. Викладає декілька курсів на програмах МІМ-Київ.

Про себе: Робота для мене хоббі. Я займаюся улюбленою справою. Мені подобається брати участь у розвитку людей. Моє завдання не міняти людей, а допомагати їм створювати такі умови, при яких зміни відбуваються якісно. Мій девіз у житті: "Для досягнення успіху треба ставити мети трохи вище, ніж ті, які в цей час можуть бути досягнуті".

Про програму PMD «Менеджмент+Лідерство» (M&L)

Програма відкрита у МІМ-Київ у 2013 році. Орієнтована на менеджерів, які прагнуть особистого успіху, зокрема - кар’єрного зростання, і розуміють, що його можна досягти спираючись на знання законів управління організаціями та людьми і власне самовдосконалення.

 

Інші новини про участь випускників у навчальному процесі МІМ-Київ:

Олексій Александров (МВА 2011) провів майстер-клас для слухачів програми SE МВА

Геннадій Руденко (МВА 1994) розповів МІМівцям про теплопостачання на прикладі шведського досвіду

Денис Довгополий (МВА 2000,DBA) говорив з МІМівцями про нову реальність

Ірина Стародубова (SE MBA 2005), виступила перед слухачами SE МВА 2013

Дмитро Казаков, (MBA 2004, DBA), про управління змінами

Ігор Рубан, (MBA 2011), виступив перед слухачами-маркетологами

Оксана Короленко (МВА 1995) читає МІМівцям курс з управління персоналом

Костянтин Круглов (MBA 2007), провів майстер-сесію для слухачів МВА

Євген Павленко та Павло Путій (МВА 2010) виступили на програмі PMD "Маркетинг"

Тетяна Сапельнікова (МВА 2002) спілкувалася з МІМівцями про управління талантами

Олександр Кардаков (МВА 2002) поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією