Під час воркшопу МІМівці познайомилися з теорією психологічного віку

11 червня в МІМ-Київ для учасників спільноти бізнес-школи та їх друзів відбувся воркшоп  на тему "HR-evolutions або HR-дорослішання". Про теорію Психологічного Віку аудиторія говорила з автором моделі Анною Валенсою, засновницею Центру розвитку чоловіка та жінки «Епоха», к.ф.н, розробником гуманітарних технологій, спеціалістом з навчання дорослих.

В рамках заходу учасники покращили навички системного бачення компанії як живої системи, яка складається з людей та пов’язана з їх унікальністю, з’ясували як прийняти управлінські рішення, пов’язані з людьми та складом проектних команд.

МІМІвці також покращили вміння впізнавати представників різних психологічних віків серед співробітників, партнерів, клієнтів та чітко вибудовувати власну лінію спілкування з ними; оцінили ризики, пов’язані з мірою зрілості співробітника та зрозуміли як запобігати їм та ін.

В цілому аудиторія говорила про все, що стосується людей. Те, що працює, що рухає кожного з нас. Тема зустрічі була корисною та цікавою кожному: засновнику бізнесу, управлінцю, HR-у та будь-якій людині, яка існує в соціумі.

За словами спікера у кожному з нас присутні усі психологічні стани – дитинство, юність, дорослість та зрілість, але є той насичений, провідний вік, за яким нас розрізняють оточуючі. Як це не парадоксально, але найчастіше в своєму житті ми зустрічаємо людей у психологічному віці дитинства або зрілості (80%) і набагато рідше (20%) у віці дорослості та зрілості. Анна зауважила, що кожен менеджер повинен враховувати цей фактор у комунікації з іншими.

Наприкінці воркшопу учасники мали змогу побачити як поводять себе групи різного типу і які важливі потреби є у того чи іншого представника психологічного віку. Анна Валенса запропонувала аудиторії вправи за допомогою яких учасники поринули в усі стани психологічного віку і згадали риси характеру, притаманні дитинству, юності, дорослості та зрілості.

Після завершення воркшопу своїми враженнями на сторінці у фейсбук поділилася спікер Анна Валенса: «Виступ у МІМ-Київ на тему HR-evolutions пройшов успішно. Здається всім учасникам сподобалося, судячи з того як активно і з задоволенням виконувалися вправи. Атмосфера в МІМ-Київ чудова, аудиторія уважна і професійна».

Бізнес-школа МІМ-Київ дякує Анні Валенсі за корисну інформацію, яка допомогла МІМівцям ще краще зрозуміти себе та оточуючих.

Фотозвіт

Воркшоп – короткий майстер-клас, присвячений кар’єрному та особистому розвитку. Учасники – випускники, слухачі та гості МІМ-Київ. Зокрема, топ-менеджери, власники й керівники компаній, зацікавлені в самореалізації та професійному зростанні. Спікери – досвідчені експерти з кар’єрного росту та професійного розвитку: представники провідних компаній-роботодавців, професіонали з HR та рекрутингу, гуру зі сфери удосконалення професійних навичок та компетенцій.