У МІМі відбувся воркшоп про новий підхід до прийняття бізнес-рішень

22 жовтня МІМівці та гості бізнес-школи взяли участь у воркшопі «Новий підхід до прийняття рішень у бізнесі». Спікерами виступили Петер Вітеж, спеціаліст з поведінкової аналітики, ведення переговорів і прийняття рішень та Олена Юзькова, викладач і випускниця МІМ-Київ.

Тему заходу учасники розглянули крізь досить незвичну призму – мислення комбінатора - гравця у покер, адже в грі, як і в бізнесі, ми стикаємося з обмеженими ресурсами, недостатньою кількістю інформації, конкуренцією, дефіцитом часу та неможливістю передбачити точний результат.

У рамках воркшопу аудиторія обговорила портрет «ідеального гравця»/успішного управлінця та його складові: аналіз середовища, самопізнання, мотивація до вдосконалення досвіду, адекватне управління ризиками та стійкість до невдач, побудова та своєчасна зміна стратегії, швидке прийняття рішень, терпіння.

Разом зі спікерами учасники розглянули головні фактори, які впливають на нас у ситуаціях вибору: поспішність, прив’язаність до емоційно насичених подій та наші витрати, які неможливо повернути. Також торкнулися теми раціональності: у яких випадках і як вона допомагає приймати рішення та як застосовувати «перемикач» між природнім і раціональним прийняттям рішень. Зрештою, дійшли до своєрідної матриці з ключовими ознаками «хороших» і «поганих» рішень та результатів.

Фотографії з воркшопу

Відгук учасниці

Оксана Вороніна, бізнес- тренер, консультант, гість та друг МІМ-Київ: «Хочу подякувати МІМ-Київ за зустріч, що надихнула на пошук нових нестандартних ідей та рішень. 

Мені здається, найважливіше й найскладніше в роботі спікера, наставника, тренера - це створити різницю, створити нову дистинкцію для учасників, у яких є багатий досвід. Створити бажання вдосконалюватися й показати, як це можна зробити.

На майстер- класі для мене стало очевидним, що є Гуру в прийнятті рішень, а є аматори. І що аматорів набагато більше. І що аматори часто приймають себе за Гуру. І що є чудові способи, що дозволяють шліфувати цю навичку й доводити її до досконалості. Більше того, цей спосіб - ГРА, а не класичне вивчення інструментів у навчальній кімнаті!

Мені дуже «смачна» ідея - подивитися на себе як на людину, що приймає рішення в одному контексті (як гравця в покер), усвідомлювати свої сильні й слабкі сторони, і привнести всі висновки в іншій (у бізнес)!

Дякую організаторам цієї зустрічі за те, що проводячи такі майстер- класи, ви допомагаєте стикнутися з досвідом європейських колег, по-новому подивитися на повсякденні речі, і надихнути себе на подальший розвиток»!