Гендиректором «Укрінмашу» обраний випускник програми MBA 2015 бізнес-школи МІМ-Київ Сергій Слюсаренко

Кадрова комісія держконцерну «Укроборонпром» обрала генеральним директором одного з провідних спецекспортерів України торгово-інвестиційної компанії «Укрінмаш» Сергія Слюсаренка.

Про це йдеться в прес-релізі компанії, передає бізнес-портал Uaprom.

Пан Слюсаренко має ступінь МВА (МІМ-Київ), закінчив Київський національний торговельно-економічний університет, за фахом «управління бізнесом». У 2014 році пройшов стажування в рамках закордонного модулю від бізнес-школи МІМ-Київ в Carnegie Mellon Tepper school of business (США). До призначення в «Укрінмаш» Слюсаренко був одним з топ-менеджерів компанії BRAIN Computers, яка займається оптовою та роздрібною торгівлею IT технікою. BRAIN Computers представлена в 16 регіонах України, штат - близько 800 співробітників.

Говорячи про своє бачення стратегії розвитку «Укрінмашу», у коментарі Uaprom.info Сергій зазначив: «Необхідно проводити вертикальну інтеграцію галузі, що дасть можливість швидко перетворювати потреби партнерів в готову продукцію, задіюючи при цьому всі підприємства від розробки і виробництва до компанії спецекспортера. Це дозволить «перезавантажити» галузь в цілому, а не тільки його збутову складову».

За словами Сергія Слюсаренка, окремої уваги заслуговує питання омолодження кадрів. «Нам потрібно співпрацювати з провідними вузами України та залучати на оборонні підприємства найактивніших молодих людей вже з 4-5 курсу, щоб вони не їхали за кордон, а працювали тут», - зазначив Слюсаренко.

Вітаємо випускника МІМ-Київ із призначенням на важливу посаду та бажаємо подальших професійних успіхів!

За матеріалами http://comments.ua/

Фото: http://phl.ua/