Ігор Торський (МВА 2012) та Віолета Янишевська (МВА 2012) створили Українську Асоціацію Медичного Туризму

Віолета Янишевська очолила Українську Асоціацію Медичного Туризму - УАМТ. УАМТ стала частиною Всесвітньої Асоціації Медичного Туризму - GHTC, у яку входить 40 країн світу, які є лідерами в галузі медичного туризму.

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, до 2022 року туризм та охорона здоров'я спільно стануть однією з визначальних світових галузей.

За даними статистики, медичний туризм в Україні й країнах СНД розвивається стрімкими темпами. В 2012 році на лікування й оздоровлення виїжджало більше 1 мільйона пацієнтів з СНД, у тому числі близько 200 тисяч українців. Основні потоки виїзного медичного туризму з України спрямовані в такі країни, як Ізраїль, Німеччина, Туреччина, США, Таїланд, Швейцарія, Угорщина, Австрія, Чехія, Словаччина. Однак останнім часом  серйозну конкуренцію їм почали становити клініки нових країн, що розвиваються: Індії, Бразилії, Болівії, Коста-Рики, ЮАР.

Україна, у свою чергу, стає вкрай перспективним ринком для в'їзного медичного й оздоровчого туризму. Наша країна має репутацію постачальника медичних послуг з гарним співвідношенням ціна- якість: розцінки українських клінік набагато нижче. У першу чергу це має відношення до послуг стоматології, репродуктологии, офтальмології, МРТ- діагностики. Багато туристів цілеспрямовано приїжджають в Україну в пошуках унікальних видів лікування - наприклад, лікування стовбурними клітинами.

Віолета Янишевська, Президент Української Асоціації Медичного Туризму: "Українці їздять за кордон за такимимедичнимипоказаннями: лікування дихальних шляхів, серця, нирок, печінки, необхідність у  пластичних операціях. Крім того, причиною виїзду за кордон можуть бути: постановка діагнозу в складних випадках; потреба в лікуванні високої вартості, наприклад, трансплантації органів; унікальних технологіях, які поки не присутні у нас ( наприклад, "Робот Da Vіncі", "Гамма-ніж") рідкі медичні процедури, які не проводяться в Україні; необхідність консультації й лікування у висококласного фахівця. Нарешті, уже досить широко розповсюджений виїзний оздоровчий туризм, що суміщений з індустрією нових вражень".

МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Довідка

Віолетта Янишевська – MD, MBA, президент Украінскої Асоціації Медичного Туризму. Вища медична  та МВА-освіта.  Лікар-гематолог, в фармацевтичному бізнесі з 2002р.

Игор Торський - MD, MBA, віце- президент Украінскої Асоціації Медичного Туризму. Вища медична  та МВА-освіта. Лікар-хірург, в фармацевтичному бізнесі з 1997р, з 2007р – директор «Фарм Аутсорсінг».