В МІМ-Київ пройшов воркшоп Андрія Талашова про переговори

21 квітня бізнес-школа МІМ-Київ провела воркшоп на тему "Особиста ефективність  переговорника: Як не стати заручником власних емоцій". Випускники, слухачі та гості МІМ-Київ познайомилися з Андрієм Талашовим, бізнес-тренером, психологом-консультантом, який готував спеціалістів для переговорів з терористами в умовах захоплення заручників, а також працював консультантом Голови Верховної Ради України.

Під час воркшопу учасники заходу ознайомилися з методами та принципами контролю над своєю емоційною поведінкою, в тому числі під час проведення переговорів. Дізналися про три способи знизити загострення конфлікту:

  • надати опонентові можливість вибору;
  • запропонувати змінити точку зору;
  • взяти тайм-аут.

Детальну увагу спікер приділив розповіді про певні ролі, які усвідомлено, а частіше несвідомо грає кожна людина. За словами Андрія Талашова, кожен з нас в різній ситуації відіграє одну з трьох ролей (стан “Я”): Батько, Дорослий або Дитина. Учасники воркшопу дізналися, як аналізуючи слова і вислови, інтонацію і позу тіла, жести і міміку розпізнати роль співрозмовника і в результаті підібрати відповідну поведінку для переговорів.

В рамках заходу досить часто виникали жваві і відкриті дискусії між аудиторією і спікером, таким чином перетворюючи зустріч на майданчик для обміну думками, досвідами та напрацюваннями. Такі формати допомагають МІМівцям ближче познайомитися один з одним та отримати додаткову, корисну інформацію.

Фотозвіт

Анонс найближчих заходів в МІМ-Київ