Тетяна Сапельнікова (МВА 2002) спілкувалася з МІМівцями про управління талантами

Випускниця МІМ-Київ Тетяна Сапельнікова в якості запрошеного спікера виступила перед МІМівськими слухачами. «Управління персоналом у міжнародній компанії» - такою була тема майстер-сесії.

Зустріч почалася з ключового запитання: навіщо компаніям потрібні таланти?! У ході обговорень учасники дізнались, що наявність талановитих співробітників дозволяє бізнесу рости швидче, ніж росте ринок. Також з’ясувалося (згідно з дослідженнями «The War for Talent" by Ed Michaels, Helen Handfield-Jones, and Beth Axelrod»), що компанії, які приділяють управлінню талантами більше уваги, є прибутковішими для акціонерів в сер. на 22 %, ніж інші гравці галузі. За прогнозами спікера, найближчим часом набір талановитого персоналу стане складнішим завданням, ніж його утримання. Тож потреба в пошуці та управлінні талантами сьогодні стає перед компаніями «в повний зріст».

Під час майстер-сесії МІМівці торкнулись питань: які керівники потрібні в часи змін та як працюють фактори залучення й утримання талантів: конкурентна зарплата, можливості для кар'єрного зростання, якість менеджерів (керівників) і повага компанії до людей? Серед негативних тенденцій були названі міграція талантів за кордон, високий рівень безробіття, відсутність інвестицій у розвиток персоналу.

У рамках зустрічі учасники також розглянули повний цикл управління талантами та розвитком співробітників. Зокрема, обговорили специфіку відбору та оцінювання на робочому місці, діагностику й верифікацію потенціалу, безпосередню діяльність з розвитку. Крім цього, дізналися про головні критерії визначення потенціалу та про те, як саме і за яких корпоративних обставин високоефективні співробітники можуть втратити потенціал.

Завершила майстер-сесію тема с використання практичних інструментів управління талантами в компанії, а саме специфіка створення спеціального «портфелю співробітників» за обраними критеріями та окремого профайлу на кожного співробітника, а також практика побудови стратегії розвитку й основних принципів управління кар'єрою співробітника.

Про програму PMD «Організаційний розвиток та управління персоналом»

Тетяна Сапельнікова – незалежнимй експерт у сфері управління талантами в міжнародному бізнесі. Має великий досвід управління талантами у міжнародному бізнесі як в Україні, так і за її межами. Донедавна Тетяна обіймала позицію Human Resources Business Partner у Bayer Medical Care (у Швейцарії), а до цього - Human Resources Manager/ HR Business Partner, Bayer Ltd (в Україні), Human Resources Manager у Schering AG Representative Office (в Україні).