Відбувся бізнес-візит МІМівців до компанії Ruukkі

28 жовтня група випускників та слухачів бізнес-школи МІМ-Київ з дружнім бізнес-візитом відвідала компанію Ruukkі. Більше 30 МІМівців взяли участь в екскурсії виробничим комплексом компанії Ruukkі у Копилові поблизу Києва. Метою заходу стало знайомство з кращими бізнес-практиками, системою управління та виробничими процесами на  підприємстві легендарного фінського концерну.   

Гостинними «господарями» з боку компанії Ruukkі виступили теж МІМівці - співробітники компанії: Бізнес-директор Андрій Озейчук, Директор з маркетингу країн центральної, східної, західної Європи, Прибалтики та СНД Катерина Співакова, Керівник відділу ІТ Олексій Бойко  (усі – випускники програми МІМ-Київ МВА 2010).  Спільний МІМівський «бізнес-освітній» бекграунд учасників і господарів створив унікальну атмосферу співпраці та розуміння. Це було конструктивне спілкування «у колі своїх» про бізнес Ruukkі як він є.

На початку бізнес-екскурсії Андрій, Катерина та Олексій познайомили гостей з концерном Ruukkі, напрямками його бізнесу та основними продуктами.  Спікери по черзі розповідали про різні аспекти діяльності компанії: від стратегії РУУККІ та шляху її реалізації – до особливостей системи управління, зокрема, стратегій маркетингу та комунікацій, головних причин успіху бренду Ruukkі, системи оцінки ефективності маркетингових зусиль та витрат, P&L statement та системи бізнес-обліку та планування продажів і закупівель, підходів до мотивації персоналу, R&D, політики якості тощо.

Особливий інтерес викликав досвід компанії у веденні бізнесу в різних країнах, специфіка взаємодії українців з фінами та представниками інших країн, ринкові особливості та секрети ефективної «інтернаціональності» компанії. Багато питань викликала розмова про сьогоднішній стан речей у компанії та в сфері загалом: МИМівці жваво обговорювали тенденції ринку будівництва та виробництва сталі.

Важливим став той факт, що Андрій, Катерина та Олексій ділилися з МІМівцями не тільки «глянцевою» історією успіху компанії, але й історичними помилками, їхніми ринковими наслідками та висновками. У результаті учасники отримали можливість побачити розвиток компанії та закономірність її успіхів більш об’ємно й, так би мовити, «у розрізі».   

МІМівці отримали можливість близько познайомитися з дійсно європейським досвідом ведення бізнесу, новими технологіями та стандартами якості у галузі будівництва, які компанія привносить в Україну; побачити наживо, як створюються інноваційні високотехнологічні продукти;  на власні очі переконатися, що в компанії дійсно працює принцип поступовості – коли прибуток з’являється як наслідок лідерства компанії на ринку та свідомої реалізації стратегії компанії.    

У події взяли участь випускники різних років, із різних сфер бізнесу, зокрема, представники компаній Arcelor Mittal, ГК ТЕРРА ФУД, Кнауф Інсулейшн Україна, Лантманнен АКСА, Агрофос, Монтажспецбуд, Вінтрейд, Premier Expo, а також Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та багатьох інших. Переможцем вікторини про Фінляндію став Віталій Михайлов, Генеральний директор World Staff.

МІМ-Київ висловлює щиру подяку компанії Ruukkі та Катерині Співаковій, Олексію Бойко, та особливо – Андрію Озейчуку – за організацію бізнес-візиту, гостинність та відданість справі навіть в екстремальних умовах.

Фотозвіт з події

Довідка про компанію:

Ruukkі спеціалізується на виробництві сталі та сталевих конструкцій. Кількість співробітників – більше 9000 осіб. Дистриб'юторська й дилерська мережа об’єднує 30 країн, включно зі Скандинавією, Росією, Європою та  ринками, що розвиваються, такі як Індія, Китай і Південна Америка. У 2012 р. торговельний оборот склав 2,8 мільярдів євро. Акції котируються на Хельсинській біржі NASDAQ OMX (Rautaruukkі Oyj: RTRKS).

ТОВ "Руукки Україна" є дочірнім підприємством фінського концерну Ruukkі. Спеціалізується на виробництві металевих виробів, постачанні металевих компонентів, систем і комплексних рішень для будівельної промисловості й машинобудування. Зокрема, компанія реалізує покрівельні матеріали, а також водостічні системи.

Компанія має 2 виробничі майданчика в Україні: в с. Копилів у Київській області знаходиться завод з профілювання й виробництва виробів із листової сталі, у т.ч. сендвіч-панелей, і в м. Антрацит (Луганська обл., ЗАТ "АЗСТ-Колор"), де розміщене виробництво з фарбування рулонної сталі.

В Україні Ruukkі працює з 1997 р. та має 19 регіональних офісів.

Детальніше про компанію:

Ruukkі в світі

Ruukkі в Україні

Покрівельні матеріали Ruukkі

Схожі новини

Бізнес-екскурсія до САН ІнБев Україна

МІМ-Київ та Лантманнен Акса провели бізнес-екскурсію

Випускники МІМ-Київ побували з екскурсією на кіностудії FILM.UA