Відбулася зустріч МІМівської спільноти та Ротарі клубів Києва

21 січня у МІМ-Київ відбулася зустріч представників Ротарі клубів Києва з випускниками, слухачами та викладачами МІМ-Київ. Зустріч зібрала близько 40 представників руху ROTARY та 20 випускників МІМ-Київ. Спікером зустрічі став запрошений викладач МІМ-Київ, генеральний директор Advanter Group, Співзасновник ГП «Нова Країна», координатор ініціативи «Перший професійний уряд реформ» Андрій Длігач. Темою його виступу став стан та перспективи розвитку соціально-політичної та економічної ситуації в Україні. Спеціальним гостем та другим спікером виступив Губернатор дистрикту Ротарі Інтернешнл Україна-Польща-Білорусь Олексій Коженкін.

Відкриваючи зустріч, президент МІМ-Київ Ірина Тихомирова відмітила велику честь приймати в гостях у МІМівської спільноти, представників, мабуть, найбільш відомого міжнародного благоднійного клубу у світі. Тим більше, що багато ротарійців – одначасно є випускниками МІМ-Київ. Учасниками зустрічі стали випускники останніх років, а також – кілька одногрупників випуску МВА 1991 року, до якого належали і організатори зустрічі – Заступник голови Правління Асоціації  Ротарі клубів України Сергій Завадський та Президент Ротарі клубу КИЇВ–СІТІ - Володимир Онищенко.

У ході зустрічі виявилося, що навіть МІМівська історія дійсно тісно пов’язана з ROTARY: Генеральним секретарем Rotary International, що об’єднує більше 1,2 мільйони Ротарійців, зараз є українець за походженням John Hewko (Джон Гевко), який на початку 90-х років був одним із викладачів МІМ-Київ. Окрім того, саме він був одним із засновників першого в Україні Ротарі клубу «КИЇВ», і є його членом дотепер!

Учасниками зустрічі стали представники 7-ми Ротарі клубів Києва та випускники 1991, 1996, 2006, 2009, 2011, 2013, 2015 років випуску МІМ-Київ.     

У першій частині після відкриття події Іриною Тихомировою ведучій зустрічі Сергій Завадський представив учасників від ROTARY, які об’єднують визначних представників різних напрямків бізнесу, видів діяльності та професій; потім присутні почули як завжди блискучій виступ улюбленого викладача МІМ-Київ Андрія Длігача, що викликав неабиякий дискусійний  інтерес аудиторії. Далі директор з роботи з випускниками МІМ-Київ Дар’я Манжарова представила присутніх МІМівців, і наприкінці вечора виступав Олексій Коженкін з докладом про історію та успіхи ROTARY у світі, в Україні та у Києві зокрема. Метою діяльності Ротарі клубів є служіння громаді (суспільні, благодійні, освітні та інші проекти). Історія Ротарі налічує вже 110 років, а започаткований перший Ротарі клуб був 4-ма бізнесменами з Чікаго, США. Головною програмою в світі для Ротарі ось вже  майже 30 років є програма подолання поліомієліту і мета вже практично досягнута. Саме Київські Ротарійці долучилися свого часу найбільше до програми подолання поліомієліту в Україні, а зараз кожний клуб робить свій внесок у допомогу постраждалим від подій на Майдані, в АТО, дітям, хворим, талановитій молоді, розвитку київської громади.

Наприкінці зустрічі відбувся фуршет, де учасники мали змогу у неформальній обстановці зустрітися зі старими знайомими та познайомитися ближче з новими. Отже, початок є – будемо «дружить домами»?

Фото з зустрічі

Довідка про Ротарі Інтернешнл

Ротарі Інтернешнл (англ. Rotary Іnternatіonal) - міжнародна неурядова асоціація, що поєднує Ротарі клуби по усьому світі. Ротарі клуби позиціонують себе як нерелігійні й неполітичні благодійні організації, відкриті для всіх країн, поза залежністю від національної й расової приналежності, віросповідання й політичних поглядів. По даним самої Rotary Іnternatіonal, по усьому світі існують більше 34.000 клубів з більш ніж 1.2 мільйонів членів. Головний девіз Ротарі Інтернешнл: "Служіння вище самого себе" (англ. Servіce above self). В Україні на сьогодні працюють 46 клубів Ротарі у більшості обласних центрів та навіть в деяких невеликих містах. Ротарійська спільнота Києва налічує 7 клубів та більше 100 Ротарійців. Двері Ротарі клубів є відкритими для тих, хто має бажання познайомитися з ними ближче.

Контактна особа від спільноти Ротарі -  Сергій Завадський (E-mail: serhiy_zavadsky@yahoo.com)