Романа Романова (SE 2014) призначено генеральним директором «Укроборонпрому»

Президент України Петро Порошенко призначив генеральним директором держконцерну "Укроборонпром" випускника програми SE MBA 2014 року Романа Романова.  Представляючи нового генерального директора колективу ДК «Укроборонпром», Президент зазначив: «Я чекаю від Вас надзвичайно ефективної співпраці, яка дозволить як значно підвищити прибутковість «Укроборонпрому», забезпечити наші Збройні cили високоякісним озброєнням, так і продемонструвати ефективні кроки з боротьби з корупцією, збільшення надходжень до Державного бюджету»..

Петро Порошенко наголосив, що новий керівник ДК «Укроборонпром» є фахівцем, який має достатній досвід для забезпечення ефективної економічної діяльності концерну.

МІМ-Київ пишається цим призначенням. Професійні управлінські знання та навички пана Романова ми мали можливість високо оцінити не тільки в аудиторії, але й у спілкуванні із багатьма його колегами із центру «Автопланета», які також є членами спільноти МІМ-Київ. Висловлюємо щиру впевненість, що управлінський професіоналізм та досвід пана Романова стане надзвичайно корисним для ефективної роботи у державному управлінні України.  

Джерело - http://www.president.gov.ua/

 

Довідки

Роман Романов народився у м. Потсдамі (Німеччина) у 1972 р. Засновник ПП "Автотехнічний центр "Автопланета" (Херсон), з 2005 р. - голова Херсонської регіональної спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України. Випускник програми  Senior Executive MBA МІМ-Київ 2014.

Державний концерн "Укроборонпром" - об'єднання багатопрофільних підприємств оборонної промисловості. У складі концерну - підприємства, які здійснюють господарську діяльність у сфері розробки, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації й утилізації озброєння, військової й спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

 

Схожі новини

Руслан Казюлькін (МВА 2006) очолив Київський метрополітен

Ірина Присяжнюк (МВА 2007) – одна з найуспішніших бізнес-леді АПК України

Костянтин Яковчук-Бесараб (PMD 2009) з командою створив онлайн-каталог українських ІT-аутсорсерів для іноземних клієнтів