Випускник МІМ-Київ Павло Ружицький у 20-ці найуспішніших молодих підприємців

Павло Ружицький (PMD "Маркетинг" 2011, PMD mini-MBA 2009) потрапив до 20-ти молодих мільйонерів країни, що власними силами створили успішний бізнес «з нуля». Рейтинг склав журнал «Деньги».

Пан Ружицький розпочинав кар’єру в якості банківського працівника. Та вже в 26 років очолював одну із провідних компаній з управління активами. Через 2 роки, навчаючись у МІМ-Київ, презентував на Майстернях бізнесу новий напрямок – роботу з проблемними боргами. Незвична ідея викликала жваве обговорення серед колег-фінансистів.

Невдовзі Павло Ружицький ризикнув відкрити власну справу. Для стартового капіталу, в кризових 2008-2009 роках, довелося витратити кошти, отримані від продажу квартири.

Та вже скоро «Центр Факторингових Послуг», що займався пошуком компромісів між банками та боржниками, став успішним бізнесом. Сьогодні компанія Ружицького продовжує розвиватися: впроваджує нові програми з залучення коштів для корпоративних клієнтів – для викупу боргів з дисконтом.

Щиро вітаємо Павла Ружицького з заслуженим визнанням. Нехай управлінські навички й талант, що дозволяє відчувати виправдані ризики, і надалі допомагають йти до нових вершин.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.