Ірина Присяжнюк (МВА 2007) – одна з найуспішніших бізнес-леді АПК України згідно з рейтингом «Дело» та Latifundist.com

Видання "Дело" організувало голосування за найуспішніших бізнес-леді України, що складалося як з оцінок користувачів, так і з оцінок експертів. Агропортал Latіfundіst.com вибрав з рейтингу топ-100 найуспішніших бізнес-леді України тих власниць та жінок-управлінців, що працюють у сфері АПК. 12 місце рейтингу Latіfundіst.com (і на 88 місці в загальному рейтингу) посіла  Ірина Присяжнюк, випускниця МВА від МІМ- Київ 2007 року, генеральний директор  Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна).  

МІМ-Київ пишається своїми випускниками!

Довідка

Ірина Присяжнюк почала свою трудову діяльність у компанії "Альфред С. Топфер Інтернешенал (Україна)" у 1996 році, довгий час очолювала торгівельний департамент компанії.

В 2009 році зайняла посаду генерального директора. Під її керівництвом працює більше тисячі штатних співробітників. Є членом багатьох міжнародних організацій, захоплюється грою у сквош.

Компанія "Альфред С. Топфер Интернешенал (Україна)" – один із найбільших експортерів зернових і олійних культур. На українському ринку працює з 1996 року. Окрім свого головного офісу в Києві, компанія має шість регіональних відділень по всій країні. "Альфред С. Топфер Интернешенал (Україна)" також забезпечує роботу семи елеваторів із загальною потужністю зберігання зерна 460 тис. тонн і одного портового термінала з потужністю перевалки до 3 млн.тонн зарік. За останні роки в розвиток агропромислового сектору України компанією було інвестовано 80 млн. доларів. Є дочірньою компанією Alfred C. Toepfer Іnternatіonal Group (Німеччина), заснованої в 1919 році з головним офісом у Гамбурзі, має 38 відділень по всьому світі.

Посилання на рейтинг

Джерело: http://latifundist.com/

 

Схожі новини:

Ірина Присяжнюк (МВА 2007) увійшла до рейтингу найефективніших СЕО України за версією Forbes

Троє з п’ятнадцяти кращих топ-менеджерів аграрного ринку – випускники МІМ-Киів