У новій програмі PMD «Операційна досконалість» викладають МІМівські випускники

25 квітня 2014 року в МІМ-Київ стартує нова програма PMD «Операційна досконалість». Мета програми –  надання учасникам поглиблених знань в операційних питаннях управління бізнесом. Слухачі програми мають опанувати методи проектування бізнесу від рівня компанії або групи компаній до рівня окремого бізнес-процесу.

Курси програми викладають провідні викладачі бізнес-школи МІМ-Київ, а також запрошені спеціалісти-практики – у тому числі випускники. Так, творцями та викладачами нової програми стали викладачі МІМ-Київ, професори Сергій Голов, Вячеслав Покотило (випускник МІМу 2000 року), Віталій Цопа (випускник МІМу 2003 року) та доцент Сергій Воронов (випускник МІМу 2001 року).

Програма орієнтована на керівників підприємств або великих операційних підрозділів; менеджерів, які відповідають за якість та/або операційну діяльність компанії; підприємців та власників підприємств, які прагнуть вдосконалити нормальну, щоденну діяльність своїх підприємств, збільшити продуктивність праці та зменшити операційні витрати компанії та інших зацікавлених в саморозвитку осіб.

Змістове наповнення формується навколо трьох основних понять: ефективність, якість, витрати. Напрямок «ефективність» складається з курсів із основ стратегічного менеджменту, моделювання та проектування бізнесу, системи менеджменту та управління операціями, менеджменту проектів та інтегрованих систем управління ресурсами. Блок «Якість» вивчає методи та інструменти підвищення якості процесів, ризики та безпеку виробництва. І, нарешті, напрямок «витрати» складається з курсів про управлінський облік та звітність, аналіз для прийняття операційних  та інвестиційних рішень, контроль та оцінку результатів діяльності, а також питань стратегічного управління витратами. Зокрема, учасники програми познайомляться з управлінням витратами в межах життєвого циклу та поняттями таргет – костінг, кайдзен – костінг; особливостями обліку витрат в умовах системи «якраз вчасно» та заощадливого виробництва; обліком витрат на якість, а також обліком на основі теорії обмежень.

Слухачі також візьмуть участь в одному з консалтингових проектів, які захищатимуть перед викладачами та учасниками програми.

Детальніше про програму:

PMD «Операційна досконалість»

Презентація програми відбудеться 12 березня, 19:00

Довідки

Про Сергія Голова

Професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, д. е. н. Член Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України та керівник консультативних проектів для іноземних та українських компаній (Sanofi та ін.). Редактор перекладу Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), член Європейської асоціації бухгалтерів. Автор понад 100 наукових статей, автор та співавтор 9 книг з управлінського та фінансового обліку, міжнародних та національних стандартів бухобліку, аудиту. Спеціалізовані програми: програма з навчання та досліджень у галузі бухгалтерського обліку (University of Northumbria, Великобританія); програма для керівників (Carnegie Mellon University, США). Курси: управлінський облік.

Про Вячеслава Покотило

Професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, д. ф.-м.н. (математична кібернетика). Член Наглядових рад компаній «Малинська паперова фабрика - Вайдманн» та «АТОН-Групп». Має багаторічний досвід наукової, викладацької та керівної роботи в Українських та іноземних організаціях і компаніях. Автор наукових публікацій, присвячених проблемам теорії диференційних ігор, оптимального управління та оцінювання в умовах невизначеності. Спеціалізовані програми:  International Center for Management Development (Словенія); Institute for Management Development (Швейцарія) Курси: стратегічний менеджмент, операційний менеджмент.

Про Віталія Цопу

Професор кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, д.т.н., МВА. Фахівець з розвитку систем менеджменту підприємств і організацій згідно міжнародних стандартів ISO. Має тринадцятирічний досвід роботи керівника операційної діяльності в  українських та зарубіжних компаніях різного напрямку бізнесу – виробничого, торговельного та науково-дослідного. Автор понад 100 публікацій з операційного менеджменту та розвитку систем менеджменту. Має міжнародну кваліфікацію аудитора та викладача з систем менеджменту згідно міжнародних стандартів. Курси: операційний менеджмент.

Про Сергія Воронова

Доцент кафедри менеджменту та економіки МІМ-Київ, к.ф-м. н., МВА. Голова Наглядової ради українсько-американської швейцарської групи компаній «UICC». Автор понад 30 публікацій та книги «Як укладати міжнародні торгові контракти».. Бізнес-консультант провідних українських та західних компаній. Спеціалізовані програми: Post-graduate Internship (США); Training Centre of Digital Equipment Corp. (Франція); International Management Teachers Academy (Словенія). Курси: управління проектами, управлінський консалтинг, кількісні методи в менеджменті.

За останні кілька років кількість випускників-практиків на програмах МІМ-Київ збільшилася у кілька разів. Зокрема, запрошеними викладачами та спікерами програм МІМ-Київ стали:

Олександр Кардаков, МВА 2002 

Оксана Короленко, МВА 1995

Денис Довгополий, МВА 2000, DBA  

Євген Павленко, МВА 2010 та Павло Путій , МВА 2010,

Сергій Коваленко, PMD 2008

Тетяна Сапельнікова, МВА 2002

Костянтин Круглов, МВА 2007

Ігор Рубан, МВА 2011

Дмитро Казаков, MBA 2004, DBA 

Ірина Стародубова, SE MBA 2005

та інші.