Дмитро Пильтяй (МВА 2003), став генеральним директором «Цептер Інтернаціональ» в Україні

Як повідомило Дочірнє підприємство "Цептер Інтернаціональ Україна", з початку 2014 року посаду Генерального директора компанії зайняв випускник програми МВА МІМ-Київ 2003 року, учасник програми DBA МІМ-Київ Дмитро Пильтяй.

Повідомлюється, що «Пріоритетними завданнями у своїй роботі новий генеральний директор бачить розробку довгострокової стратегії розвитку компанії, зміцнення іміджу бренда Zepter, збільшення рівня продажів і розширення маркетингової діяльності в цілому.  Вирішити поставлені завдання йому допоможе попередній успішний досвід роботи на керівних посадах в очолюваних ним компаніях».

Щиро вітаємо шановного Дмитра Пильтяя з новим призначенням.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Про Дмитра Пильтяя

Дмитро Пильтяй працює в IT-бізнесі понад 20 років. Наприкінці 90-х обіймав посаду Генерального директора «Квазар-Мікро Solution». У 2001 році очолював департамент корпоративних продажів підрозділу PSG компанії Hewlett-Packard в Україні. З 2006 року був Головою українського представництва компанії Dell, після чого і донедавна очолював «Сітронікс Україна». Останні кілька років входить у рейтинг ТОП-100 найкращих топ-менеджерів України за версією «ІнвестГазети». Отримав Почесну грамоту Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України за вагомий внесок у розвиток підприємництва. Отримавши диплом МВА у 2003 році, наразі продовжує навчання на програмі DBA у МІМ-Київ.

Про компанію Zepter

Zepter Іnternatіonal – міжнародна компанія, представлена у 40 країнах світу на 5 континентах. Головний офіс ДП "Цептер Інтернаціональ Україна" працює з 1995 року, регіональні офіси відкриті в 60-ти містах країни.

Про програму МВА МІМ-Київ

Про програму DBA МІМ-Київ

Джерело - http://mediapulta.com