Олена Амітан, випускниця МІМ-Київ (MBA 2010), у сотні найкращих топ-менеджерів України

Випускниця МІМ-Київ (MBA 2010) Олена Амітан увійшла до рейтингу «Топ-100. Кращі топ-менеджери України». Олена посіла 10 місце серед 21 найкращих керівників інвестиційних компаній.

За традицією найкращих визначали колеги-управлінці. Вони оцінювали репутацію керівників, їхній авторитет серед колег та конкурентів, наявність чіткої стратегії розвитку компанії, новаторство, опанування нових бізнесів, а також ефективність кадрової та соціальної політики. Варто зазначити, що минулого року пані Амітан займала 15 позицію в цьому рейтингу, та всього за рік піднялась аж на 5 сходинок.

Олена Амітан є Генеральним директором Альтана Капітал. Свою кар’єру в цій компанії розпочала в 2001-му. За рік стала керівником бек-офісу, а в 2007-му – фінансовим директором компанії. Очолює Альтана Капітал останні два роки. До речі, попередником пані Амітан був теж МІМівський випускник (MBA 2006, DBA) Анатолій Амелін, що також зробив вагомий внесок у розвиток компанії.

Щиро вітаємо Олену Амітан з черговим заслуженим визнанням. Бажаємо нових успішних управлінських кроків та нових професійних сходинок, по яких і надалі хотілося б підійматись.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Про інших МІМівців-переможців у рейтингу читайте незабаром.