Олена Юзькова (МВА 2006) обрана Віце-президентом Міжнародної ради асоціацій консультантів з управління

Віце-президентом Міжнародної ради асоціацій консультантів з управління ІCMCІ обрана віце-президент з міжнародних зв'язків ІMC-Ukraіne, випускниця програми МВА МІМ-Київ 2006 р. Олена Юзькова. Україна та Національна асоціація вперше представлена у складі Виконавчого комітету (Exсom) Міжнародної ради асоціацій консультантів з управління ІCMCІ. Наша країна стала повноправним членом ІCMCІ рік тому. При цьому робота наших співвітчизників, зокрема, Олени, змогла за цей короткий час привернути увагу з боку колег зі світового співтовариства.

Як результат – Олену Юзькову обрали одним із віце-президентів ІCMCІ. Олена стала єдиною жінкою у сформованому складі, наймолодшим віце-президентом ІCMCІ за всю його історію, до того ж першим консультантом, що був обраний до Міжнародної ради у віці молодше 40 р. За Олену проголосували представники Асоціацій із 53 країн, а це 100% країн, представлених у Міжнародній раді.

МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

Олена Юзькова – віце-президент із міжнародних зв'язків ІMC-Ukraіne, генеральний директор компанії "Епоха Інтернаціональної Освіти". Досвід створення й управління власним бізнесом – більше 11 років. Бізнес-тренер, сертифікований консультант із управління (Certіfіed Management Consultant – Амстердамський стандарт), сертифікований коуч (Міжнародний Еріксонівський університет).

Всеукраїнська асоціація консультантів з управління – громадська організація, що сприяє розвитку ринку консалтингових послуг України та створює можливості для взаємодії партнерів. Спектр послуг, що надають учасники Асоціації, – від коучингу до організаційного консультування.