Олексій Александров (МВА 2011) став одним з кращих приватних банкірів Украіни

Випускник програми МІМ-Київ 2011 року Олексій Олександров став одним з найкращих приватних банкірів України за версією видання «Капітал:  приватний банкінг». Видання є частиною ділової газети «Капітал» та проводить рейтинг приватних банкірів вже не перший рік. Згідно дослідженням видання, цього року втримати свої позиції у рейтингу і довіру найвибагливіших клієнтов вдалося тільки половині учасників рейтингу минулого року. У тому числі – заступнику голови правління, начальнику департаменту персональних банківських послуг рrivate banking УкрСиббанку BNP Paribas Group Олексію Олександрову.  

МІМ-Київ вітає нашого дорогого Олексія та щиро бажає  йому подальших успіхів. А у тому, що вони неодмінно будуть, ми навіть не сумніваємося.

Оригінал статті

Довідка:

Олексій Александров – випускник МІМ-Київ (МВА 2011), заступник голови правління, начальник департаменту персональних банківських послуг рrivate banking УкрСиббанку BNP Paribas Group, Президент Private Banking Club при Незалежній Ассоциації Банків України (НАБУ), автор понад 50 публікацій про розвиток бізнесу рrivatebanking в Україні та країнах СНД. Також є автором 3 одноособніх монографій та співавтором колективної монографії.

Схожі новини

Олексій Александров (МВА 2011) став співавтором книги «Private banking по-русски?!»

МВА 2014-2016, МІМ та Асоціація випускників: давайте знайомитись (виступ Олексія Олександрова перед слухачами МІМ-Київ)

О. Александров (МВА 2011) видав книгу про Private banking

Олексій Александров (МВА 2011) провів майстер-клас для слухачів програми SE МВА