Оксана Короленко (МВА 1995) читає МІМівцям курс з управління персоналом

Випускниця МІМ-Київ Оксана Короленко прочитала курс із управління людськими ресурсами слухачам програми «Інформаційні технології в управлінні бізнесом».

У рамках курсу МІМівці розглянули питання: планування та підбору; оцінки, розвитку й навчання; управління ефективністю, а також мотивації та винагороди працівників. Спікер розповіла про різницю в управлінні персоналом на рівнях топ- і HR-менеджменту та лінійних керівників. А ще слухачі поглянули на процес підбору персоналу з точки зору шукача та роботодавця. Зокрема, дізналися, як визначення стратегічних і тактичних завдань організації допомагає роботодавцеві підібрати правильних співробітників. А також отримали підказки  для визначення вартості спеціаліста на ринку праці та побудови ефективної системи мотивації та винагороди всередині компанії.  

З 2007 р. Оксана Короленко є незалежним консультантом та експертом у сфері управління людським капіталом, викладає бізнес-дисципліни. Була членом Правління компанії Київстар, обіймаючи посаду Директора з розвитку організації та управління персоналом.

Свого часу Оксана Короленко брала активну участь у діяльності МІМу не лише в якості викладача. В 1999-2002 рр. вона обіймала посаду директора МВА-програм. Нещодавно пані Оксана прочитала свій курс з управління персоналом ще одній МІМівській групі – PMD «міні-MBA».  Подібні лекції – яскравий приклад того, що й після завершення навчання бізнес-школа залишається майданчиком для взаємодії між різними поколіннями МІМівців, сприяє їхньому професійному й особистісному взаємозбагаченню.

Про програму Інформаційні технології в управлінні бізнесом

Про програму PMD «міні-MBA»