Вадим Нестерчук, випускник МІМ-Київ (МВА 2002, DBA), став срібним призером Кубка світу з ралі

Випускник Бізнес-школи МІМ-Київ Вадим Нестерчук зі своєю командою зайняв друге місце на етапі Кубка світу з ралі. Участь в єгипетському ралі-рейді взяли найвідоміші гонщики з 21 країни. За шість днів змагання автомобіль пана Нестерчука подолав близько 2600 км по бездоріжжю, – аби вперше в історії українська команда опинилася серед призерів Кубка світу. 

Захоплення швидкістю та позашляховиками – невипадкове, адже в автомобільному бізнесі пан Нестерчук працює вже давно. Останні 10 років він успішно керує «Оптіма Лізинг/Sixt» – компанією, що є одним із лідерів прокатного ринку України. Разом з цим Вадим Нестерчук – засновник та головний пілот Sixt Ukraine, першої української команди найвідомішого ралі світу «Дакар». З 2007 року його команда щорічно брала участь у світових автомобільних змаганнях, неодноразово показуючи чудові результати. А нещодавно Вадим Нестерчук був внесений у Національний Реєстр Рекордів – як перший українець, який фінішував на ралі «Дакар».

Радісно знати, що наші МІМівці успішні як у бізнесі, так і в інших сферах життя. Та після випуску залишаються чудовими управлінцями на все життя – чітко ставлять мету та наполегливо йдуть до неї навіть тоді, коли дорогу доводиться прокладати вперше. Тож саме тому їхні перемоги стають досягненнями для всієї країни.

Щиро вітаємо Вадима Нестерчука з черговою блискучою перемогою. І нехай всі наступні вершини будуть вищими за попередні й долатимуться кожного разу все легше та швидше.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.