На програмі MBA говорили про актуальні питання безпеки бізнесу

Питання безпеки бізнесу зі слухачами програми МВА 2014 обговорював досвічений експерт, адвокат, президент Всеукраїнського адвокатського об'єднання «Альянс» В'ячеслав Гомонай.  На практикумі були розкриті інноваційні та найефективніші на сьогодні засоби захисту бізнесу від позапланових візитів «відповідних органів». Зокрема, способи побудови алгоритму захисту бізнесу силами компанії,  залучення в таку модель «третіх осіб», а також захисту фінансово-господарської документації шляхом передачі на зберігання відповідальній організації. 

Слухачів особливо цікавили практичні знання щодо правильного поводження керівників та співробітників компанії під час візиту контролюючих органів й інші питання, що стосуються безпосереднього захисту бізнесу.

Слухач програми МВА 2014, Директор юридичного департаменту ДП "Сіменс Україна", Денис Дробишев: На мою думку, лекція пана Гомоная була корисною, особливо в умовах, коли з погіршенням економічної ситуації тиск на бізнес в країні збільлшується.

Практична інформація, надана спікером, допомагає керівництву підприємств приймати свідомі рішення щодо обрання політики та підходів до співпраці з контролюючими органами, а також сприяє побудові відповідних механізмів юридичного та практичного захисту законних прав та інтересів співробітників під час перевірок».

Про спікера:

В'ячеслав Гомонай – адвокат, президент АТ «Всеукраїнське адвокатське об'єднання «Альянс», спеціалізується на захисті інтересів підприємств від неправомірних дій контролюючих і правоохоронних органів, розробив низку інноваційних моделей правового захисту на підприємствах України.

Про программу МВА в МІМ-Київ