Олег Москаленко, МВА 2006, DBA, прочитав МІМівціям курс з логістичного менеджменту

Олег Москаленко, випускник програми МВА 2006 року, учасник програми DBA, прочитав МІМівцям курс з логістичного менеджменту. Слухачами курсу стали учасники корпоративної навчальної програми для співробітників компанії Донбасенерго.

Курс «Логістика» мав за мету надати базову інофрмацію про логістику, зокрема, про місце логістики у загальному управлінні бізнесом, її види, актуальні особливості управління логістикою сьогодні, зокрема, сучасні можливості управління логістикою за допомогою інтернет. Курс розпочався з розглядання залежності системи побудови логістичного менеджменту від стратегії розвитку компанії та підходів акціонерів, зокрема, її зв’язку з моделлю стратегічного прибутку і шляхів підвищення прибутковості компанії. Розглядалися конкретні приклади розрахунків збільшення прибутковості за рахунок збільшення продажів та зниження запасів, аналіз логістики закупівель, модель поповнення запасів складу на основі формули Вільсона, модель поповнення складських запасів з фіксованим розміром та інтервалом замовлення. Слухачі ознайомилися з принципами відбору постачальників та прикладами спеціальних заходів з мотивації продукт менеджменту й КРI.

Розгляд розділів Транспортна та Митна логістика включив у себе аналіз засобів переміщення товару, особливостей фрахтування різних видів транспорту та специфіки організації відносин з експедиторами, а також розглядання тарифного та нетарифного регулювання, нюансів підтвердження походження товару, роботи з митними брокерами.  Розглядаючи управління запасами, торкнулися також систем аналізу АВС та ХYZ та розрахунків складського запасу. Далі навчилися визначати потребу компанії у складі, дізналися про їх типи, параметри та функціональні зони, види складського устаткування та техніки, і нарешті, незайвий раз «пройшлися» по технології проведення інвентарізації товарних запасів.

Багато уваги було приділено також актуальній концепції управління ланцюгами постачань (Supply Chain Management SCM), різновидамлогістичних сервісів та особливостям управління логістикою через інтернет.

Довідки

Про Олега Москаленка 2000 - 2008рр - Генеральний директор ТОВ "Валмі Автомотив", дистрибуція запчастин до автомобілів. 2008 - 2010рр. - Перший заступник начальника київського метрополітену. 2010 - по теперішній час - бізнес- консультант. Освіта - Київський інститут інженерів цивільної авіації, Бізнес- Школа МІМ-Київ, програма МВА 2006, програма DBA.

Про програму DBA

Інші новини про участь випускників у навчальному процесі МІМ-Київ:

Геннадій Руденко (МВА 1994) розповів МІМівцям про теплопостачання на прикладі шведського досвіду

Денис Довгополий (МВА 2000,DBA) говорив з МІМівцями про нову реальність

Ірина Стародубова (SE MBA 2005), виступила перед слухачами SE МВА 2013

Дмитро Казаков, (MBA 2004, DBA), про управління змінами

Ігор Рубан, (MBA 2011), виступив перед слухачами-маркетологами

Оксана Короленко (МВА 1995) читає МІМівцям курс з управління персоналом

Костянтин Круглов (MBA 2007), провів майстер-сесію для слухачів МВА

Євген Павленко та Павло Путій (МВА 2010) виступили на програмі PMD "Маркетинг"

Тетяна Сапельнікова (МВА 2002) спілкувалася з МІМівцями про управління талантами

Олександр Кардаков (МВА 2002) поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією