Міжнародні інформаційні ресурси для випускників МІМ-Київ

Випускники МІМ-Київ отримали можливість відкритого доступу до міжнародних інформаційних ресурсів: Passport GMID (Global Market Information Database) та EBSCOhost.

Passport GMID

Глобальна база даних ринкової інформації британської компанії Euromonitor International – це інтегрований ресурс, що містить статистику, огляди ринку, профілі компаній та джерела інформації для аналізу країн, ринків, споживачів та їхнього способу життя.

БД буде корисна як джерело інформації для викладачів, студентів, наукових співробітників, що спеціалізуються в галузі економіки, маркетингу, менеджменту, бізнесу, соціології, статистики і туризму.

БД надає доступ до більш як 4 500 обзорів ринку, що дають глибокий стратегічний аналіз споживчих та промислових ринків різних країн, а також аналіз "способу життя" споживачів у різних країнах. Це дозволяє оцінити перспективи відкриття нового бізнесу в тому чи іншому регіоні та виробити його конкретну стратегію. В БД публікуються обзори за країнами, компаніями, а також глобальні обзори. Глобальні обзори аналізують ключові питання, що здійснюють вплив на міжнародний ринок, фокусуючи увагу на важливіших моментах у розвитку окремих секторів товарів, а також картині конкурентної стратегії в цілому.

EBSCO

Повнотекстові і реферативні науково-технічні, економічні та довідкові бази даних фірми EBSCO PUBLISHING.

EBSCOhost – служба, що надає доступ до баз даних англомовних періодичних видань. Частина статей у базах представлена у вигляді повних текстів, частина – тільки у вигляді анотацій (abstracts). В EBSCO включені як найсвіжіші номери журналів, так і архів – для деяких видань аж до 1950-х років.

EBSCOhost підключає користувача до декількох баз даних різної тематики. Для користувачів бібліотеки МІМ-Київ найбільш корисними є бази даних Academic Search Premier, Buisness Source Premier і MasterFILE Premier – ті, в яких представлені журнали з економіки, менеджменту, соціології, політології, права та ін. (усього більше 4000 найменувань). Тут можна знайти повнотекстові версії останніх випусків таких видань, як "Harvard Business Review", "Forbes", "The Economist", "Business Week", "Journal of Marketing" та ін.

Детальнішу інформацію про можливості інформаційних ресурсів МІМ-Київ можна отримати тут.

Доступ до баз даних надається виключно в будівлі МІМ-Київ. Для отримання доступу необхідно звернутися до Олени Маслак, завідувача Інформаційно-ресурсного центу МІМ-Київ, оф. 305 (3-й поверх). Контактні дані: тел. (044) 585-02-45, e-mail: maslak@mim.kiev.ua