Людмила Мельник розповіла про «граблі менеджменту» - конфлікти в організаціях

Природа та причини конфліктів в організаціях стали темою чергового воркшопу, який відбувся 16 червня 2015 року в стінах бізнес-школи МІМ-Київ для її слухачів, випускників та інших менеджерів, які цікавляться злободенним питанням конфліктів.

Сьогодні як і раніше тема внутрішньокорпоративних конфліктів є особливо актуальною. З причинами конфліктів та інструментами їх вирішення учасників познайомила спікер воркшопу Людмила Мельник - тренер, консультант, коуч, фасилітатор - в області ефективних переговорів, оптимізації зовнішніх і внутрішньокорпоративних комунікацій. «Конфлікт - це ситуація, яка є перешкодою для ефективної роботи організації» - зазначила пані Людмила. За її словами в середині компанії існує 2 види конфліктів: організаційні (нерозуміння або різне розуміння корпоративних правил) та особистісні (втрати інформації при спілкуванні, спілкування проекціями).

Протягом воркшопу спікер познайомила гостей з «Трансакційним  аналізом» Еріка Берна,  а також зі своєю класифікацією  ролей, які грають керівники та підлеглі.  Також було показано, яким чином невірне рольове співвідношення в організації призводить до конфліктів та як можна цьому запобігти.

Учасники зустрічі також познайомилися зі стратегіями поведінки в конфліктних ситуаціях, почули про психологічні пастки вирішення конфлікту, а також отримали покроковий алгоритм виходу з конфліктних ситуацій. Людмила показала, яким чином методи фасілітації можуть допомогти в діагностиці та вирішенні організаційних конфліктів.

Завершуючи зустріч Людмила Мельник подякувала МІМІвцям, та побажала усім «хороших конфліктів»,  тому що добре вирішений конфлікт може стати чудовим поштовхом для розвитку організації.

В свою чергу ми дякуємо пані Людмилі за чудовий воркшоп і корисну інформацію. Впевнені, що вона обов’язково стане в нагоді кожному учаснику заходу.