МВА 1993 відсвяткували 20 років з дня випуску з МІМ-Київ

На початку грудня відбулася зустріч групи МВА 1993.  Група отримала дипломи МІМ-Київ у 1993 році, отже у 2013 святкувала 20-річчя випуску. Зустріч відбулася у теплій невимушений атмосфері, приймав випускників МІМівській ресторан Адам Сміт. Від МІМу випускників привітала президент бізнес-школи Ірина Тихомирова, а також улюблені МІМівські «гуру»  - Макс Абрамович Гольцберг та Ліна Михайлівна Хасан-Бек.

Для випускників була проведена спеціальна екскурсію МІМом: адже у новій будівлі якого багато хто з учасників був вперше. Особливий інтерес у випускників викликали нові можливості МІМу для здійснення навчання найсучаснішими методами (Міжрегіональна платформа МІМ-Київ), а також міжнародні можливості, що вікриваются для МІМівців завдяки співпраці з бізнес-школою Пітера Лоранжа. Крім того, випускники відвідали офіс випускників, у якому побачили усі свої імена на спеціальній «дошці» і завдали співробітникам офісу багато запитань щодо позначок, якими традиційно виділені деякі з випускників групи. Можливості та розвиток МІМу викликали неабияке захоплення й цікавість учасників зустрічі – адже, завжди приємно усвідомлювати, що бізнес-школа, у якій ти навчався 20 років тому, активно розвивається та й сьогодні залишається лідером міжнародної бізнес-освіти.

Учасниця зустрічі, випускниця МВА 1993, викладач МІМу - Наталія Василівна Головкіна: «У грудні перша вечірня МВА група МІМ-Київ відсвяткувала 20 років від часу закінчення свого навчання. Випускники 1993 р. реалізувалися як успішні менеджери, професіонали високого ґатунку в різних секторах
економіки України і всі ці роки почесне звання - "випускник МІМ-Київ" - об'єднувало нас. МІМ-Київ - унікальний заклад, що вплинув на життя кожного: вплинув на світогляд та кар'єрне зростання, дав віру в себе та знайомства з розумними і талановитими людьми. Ми також раділи зміцненню інституту протягом цих років. Велика подяка засновникам і всім, хто доклав і докладає багато зусиль для його розвитку. Я дуже щаслива, що після закінчення навчання мала відношення до життя інституту. МІМ-Київ - мій другий дім, моя професійна доля. Бажаємр інституту успіху в майбутньому».

Інші зустрічі груп МІМівських випускників:

Випускники 2002 року зустрілися в МІМ-Київ з нагоди 10-річчя випуску

Група МВА 2011 відсвяткувала річницю випуску

Відбулася щорічна зустріч випускників енергетичної МВА МІМ-Київ

Група програми з управління персоналом (PMD 2011) зібралася на першу зустріч

А як давно ваша група збиралася разом?