Група МВА 2011 відсвяткувала річницю випуску

13 лютого група МВА 2011 відзначила свій перший рік по закінченню МІМ-Київ.

З нагоди свята випускники запросили улюблених викладачів й адміністраторів до легендарного будинку Булгакових на справжній журфікс – сімейний музичний вечір початку 20 ст.

«Приємно знову бачити одногрупників, що стали рідними по духу та викладачів, які два роки допомагали «огранити» наші вміння. Приємно також зібрати усіх у будинку, що є не просто музеєм, а й місцем, яке  має «душу» - так розпочав вечір випускник МІМ-Київ Олексій Александров, один із організаторів дійства. Саме через цю неповторну душевність компанія, яку очолює Олексій, є постійним меценатом музею. Тож не дивно, що меморіальний будинок цього разу був  особливо привітним до гостей – адже він приймав у себе справжніх друзів.

Святкування розпочалося з безсмертної класики у виконанні талановитих вокалістів. Приглушене світло, запалені свічі та білий рояль – все це створило ідеальну атмосферу для спільних спогадів.

Одразу після концерту на гостей чекала невелика екскурсія музеєм. Тут, в оточенні містичних речей, група МВА 2011 остаточно перевтілилася у захоплених студентів. А спеціально роздруковані фотографії з випускної церемонії вкотре нагадали про активне МІМівське життя.  

А спільних спогадів вистачає. Ця група, хоч і випустилася лише рік тому – вже встигла влаштувати кілька зустрічей у якості випускників (Про досвід успішної консолідації групи можна прочитати в інтерв’ю зі Світланою Олексенко тут). Та можливість побачитись у такому повному складі у випускників трапляється не часто. Тож найбільшою радістю вечора стало живе спілкування та спільне натхнення.

Один з булгаківських героїв якось зауважив, що в гідній компанії «святкову північ часом приємно і затримати». А що, як не дружба є саме тією цінністю, яку МІМівцям варто затримати на все життя?!

Щиро дякуємо музею М. Булгакова за гостинність та групі МВА 2011 за чудовий вечір. А також організаторам зустрічі: О. Александрову, С. Олексенко та С. Шевлякову.