Марічка Артиш (МВА 2011) перемогла у конкурсі «Підприємницький талант України»

Випускниця МІМ-Київ 2011 року Марічка Артиш стала лауреаткою конкурсу «Підприємницький талант України» у номінації «Соціально-відповідальний бізнес».

Організатором конкурсу стали Український союз промисловців і підприємців та компанія «Емвей Україна». Його метою стало представлення українським жінкам співвітчизниць, які досягли успіху в бізнесі і стали б для них джерелом натхнення.

Членами журі конкурсу виступили досвічені професіонали бізнесу, серед яких, звичайно, є МІМівці: президент компанії BDO в Україні Алла Савченко та засновник українського бізнес-інкубатора GrowthUp Денис Довгополий.

Головними критеріями оцінки конкурсних робіт були: оригінальність бізнес-моделі або підходу у вирішенні бізнес-завдань, складність розв'язуваної задачі, лідерські та управлінські якості жінки-підприємниці, її здатність надихати, бути прикладом для наслідування.

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками!

Консалтинговий Центр ПЕРСПЕКТИВА-М об'єднує експертів, які спеціалізуються на питаннях управління (компанією, персоналом, кар'єрою), формуванні мереж та PR, пошуку інноваційних рішень, індивідуальних програмах для власників та керівництва (coaching). В основі управління компанією – проектний підхід, який сприяє формуванню партнерських мереж, ефективному впровадженні проектів.