Мафіозну осінь у МІМ-Київ офіційно відкрито

21 вересня МІМівські мафіозі прийшли на першу гру осіннього сезону. Старожили – в пошуках знайомого адреналіну та нових жертв. Новенькі – із зацікавленням, у передчутті пригод. Віталися радо. Знайомилися із задоволенням. Звідусіль лунало «радий/рада бачити тебе».

Гру майстерно супроводжували неперевершені Андрій Клочко та Микола Дориченко. Їхній гумор породжував сотні посмішок, навіть тоді, коли місто впадало у сон. А Максим Попельнюх, який вперше став модератором, настільки сподобався гравцям, що авансом заслужив звання «Кращого модератора року».

А ще, новий сезон розпочався із кількох нововведень. Віднині мафіозі матимуть власні заповіді. Перші з них – вже озвучені та прийняті мафіозним товариством. Тож початок було закладено, а решту гравці доповнюватимуть поступово. Також відтепер по завершенню зустрічей гравці обиратимуть найвправнішого мафіозі за кожним ігровим столом. Цього разу найкращими стали Юлія Четвертак (MBA 2012), Ірина Кісельова (MBA 2007) та Сергій Свириденко (PMD 2007). Вітаємо наших перших переможців і бажаємо їм не втрачати здорового азарту як у грі, так і в житті.

Отож мафіозну осінь офіційно відкрито. Кличте своїх МІМівців та інших друзів на наступну зустріч Мафія-клубу. Та беріть із собою гарний настрій. А місця й пригод вистачить усім. І до нових зустрічей у місті, на яке спускається ніч.

Долучитися до творення заповідей, чи просто поділитися враженнями та поспілкуватися із членами мафіозного клану можна у групі Мафія-клубу на Фейсбуці  

А фотографії з зустрічі можна переглянути тут.