Олена Лукіна та Ольга Дигун познайомили МІМівців з тенденціями ринку праці

Черговий воркшоп  із кар’єрного розвитку для спільноти бізнес-школи МІМ-Київ відбувся 23 червня під назвою «Тенденції ринку праці: можливості, загрози та міфи». Цього разуспікерами заходу виступили практики ринку:  власник рекрутиного агентства «Снайпер» Олена Лукіна та керівник проекту «Кар’єрна консультація» Ольга Дигун.

В рамках заходу Олена Лукіна познайомила учасників заходу з основними трендами ринку праці. Зацікавила аудиторію розповідь про найпопулярніші вакансії сьогодення. З’ясувалося, що найбільшим попитом користуються спеціалісти ІТ-галузі, вузькопрофільні інженери виробничих підприємств, спеціалісти digital маркетингу, адміністративний персонал, маркетологи, бренд-менеджери, спеціалісти з продажу, фінансисти та інші.

В свою чергу Ольга Дигун познайомила учасників з перевагами та недоліками роботи в великих транснаціональних компаніях. Говорила про те, навіщо потрібна кар’єрна консультація: що можна і потрібно робити власноруч, а в яких випадках потрібна допомога консультанта, а також індивідуальний підхід та стандартні модулі кар’єрної консультації.  

В рамках воркшопу учасники також дізналися про ефективну робота з запереченнями, отримали поради щодо просування через соцмережі (LinkedIn) та інші канали пошуку. Дискутували на тему успішного проходження випробувального терміну, а також впевненого просування кар’єрними сходами.

Наприкінці заходу аудиторія отримала декілька порад від спікерів для успішного проходження співбесіди:

·     почніть зі списку конкурентних переваг під конкретну вакансію, саме в цьому разі ви автоматично будете концентруватися на позитивних, а не на негативних факторах;

·     співбесіда - це не бій за життя і не смертельно небезпечний трюк. Це всього лише зустріч з людиною, яка, можливо, стане майбутнім колегою. А може і не стане, але тоді знайдеться хтось інший;

·     якщо вам здається, що співбесіда пройшла невдало, прикладіть зусиль для того, щоб довести її до кінця так само, як якби все йшло відмінно. Краще притримати емоції, ви дозволите собі їх висловити трохи пізніше, за межами компанії.

Воркшоп – короткий майстер-клас, присвячений кар’єрному та особистому розвитку. Учасники – випускники, слухачі та гості МІМ-Київ. Зокрема, топ-менеджери, власники й керівники компаній, зацікавлені в самореалізації та професійному зростанні. Спікери – досвідчені експерти з кар’єрного росту та професійного розвитку: представники провідних компаній-роботодавців, професіонали з HR та рекрутингу, гуру зі сфери удосконалення професійних навичок та компетенцій.