Денис Довгополий став "Людиною року" для українського інтернету 2013

ТОП 8 людей, которые повлияли на развитие украинского интернета в 2013 годуНайбільше спеціалізоване видання AІN.UA публікує рейтинг людей, що вплинули на розвиток українського інтернету в 2013 році. Переможці визначалися експертною радою, що включала в себе 48 представників різний галузей інтернет-бізнесу.

На другому місці – Денис Довгополий, керуючий партнер BVU Group, випускник МІМ-Київ 2000 року. Однакову з Денисом кількість балів набрав керуючий партнер AVentures Capіtal Євген Сисоєв. Інші щаблі рейтингу займають такі шановні діячі IT-бізнесу, як директор Rozetka.UA Владислав Чечеткін, співзасновник і керуючий директор венчурного фонду TA Venture Вікторія Тігіпко, новий власник холдингу UMH Group Сергій Курченко, генеральний директор шопінг-клубу modnaKasta Андрій Логвін, колишній власник холдингу UMH Group Борис Ложкін. У загальному списку кандидатів, представлених до розгляду, ми зустріли ім'я й іншого випускника МІМ-Київ – Петра Бондаревського,  CEO компанії Coppertіno.

Про методологію рейтингу

Відповідно до методології рейтингу експертам пропонувалося назвати п'ятьох людей, які, на їхню думку, вплинули  на розвиток українського Інтернету в 2013 році – підприємців, політиків, суспільних діячів тощо. Не можна було вказувати своє ім’я, але можна було називати людей зі своєї ж компанії. Кожний названий претендент одержував по одному балу, переможці визначалися за сумою всіх балів. Номінуючи кандидатів, члени експертної ради повинні були керуватися конкретними діями цих людей, а не просто називати імена, які в усіх на слуху.

Про Дениса Довгополого

Денис Довгополий – один із найактивніших діячів української стартап-спільноти. Засновник першого в Уанеті стартап-інкубатора GrowthUP, спів-організатор Startup Crash Test, один із ініціаторів найбільшої в Україні й Східній Європі конференції для інвесторів та підприємців ІDCEE, організатор щорічного Рейтингу Українських Стартапів – і це далеко не повний перелік його заслуг перед спільнотою.

BVU Group, керуючим партнером якої він є, об'єднала в собі компанії й проекти, які працюють у сфері ІT, з метою побудувати стійку екосистему технологічного бізнесу в Україні.

Торік  Довгополий розділив 3-4 місце із засновником і СЕО Zakaz.ua Єгором Анчишкіним. Експерти рейтингу називають Дениса "організатором і драйвером стартап-руху", а також відзначають його заслуги з підвищення інвестиційної привабливості українських компаній.

Про проект AІN.UAТОП 8 людей, которые повлияли на развитие украинского интернета в 2013 году

AІN.UA – перше в Україні спеціалізоване онлайн-видання, присвячене бізнесу. Проект заснований у 1999 р. Перезапущений у 2010 р. Аудиторія – біля 200 тис. читачів. Щодня –10-12 тис. відвідувачів. Цільова аудиторія сайту – власники й менеджери Інтернет- проектів, ІТ-підприємці й співробітники рекламних агентств,  а також незалежні фахівці, чий дохід залежить від розвитку інтернет-ринку.

МІМ-Київ пишається своїми випускниками!

Джерело: http://ain.ua/

Схожі новини  

Денис Довгополий та Максим Храмов у МІМ - Київ: Починати власний бізнес чи ні?

Денис Довгополий говорив з МІМівцями про нову реальність

Денис Довгополий організував конференцію з інноваційних технологій, що увійшла в п’ятірку найкращих у Європі

Стартап Петра Бондаревського (PMD 2008) та Івана Абламського залучили  $0,4 млн інвестицій