Олена Лобова (МВА 2003) стала PR- лідером проекту Ініціативи енергетичної незалежності України

Інформаційна кампанія "Енергетична незалежність України" ініційована Кабінетом Міністрів України і триває з серпня 2014р. Її завдання - підвищення рівня поінформованості українців про необхідність енергозбереження та економії природного газу. Кампанія фінансується за рахунок донорських програм, спрямованих на інформаційну підтримку уряду України від ЄС і США.

Олена працює у складі комунікаційної групи Communicating a New Ukraine у якості PR-лідера. Cеред проектів групи також є державні ініціативи щодо реформи децентралізації та щодо вимушених переселенців зі Сходу країни.

Про Олену Лобову

Одна з найбільш відомих експертів ринку PR. Більше 10 років працювала у сфері зв’язків з громадскістю. З квітня 2014 року - координатор Ukrainian Crisis Media Center (UCMC).  До цього  очолювала видавничий дім, що спеціалізується на створенні інформаційних проектів для жіночої аудиторії - Perekhіd Publіshіng House. Створила та більше 6 років керувала PR-агенцією Плеон Талан. В арсеналі - досвід роботи з більш ніж 100 міжнародними й локальними брендами. Реалізувала безліч різноманітних проектів від бліц-програм антикризового реагування до багаторічних марафонів у форматі прес-центру.

Зв’язатися з Оленою

Схожі новини

Компанія Артема Бєлєнкова (PMD 2011) проводить супутниковий моніторинг 250 000 га посівів в Україні

Шоумен Максим Бахматов (МВА 2002) живе у вітрині заради дітей

Олексій Александров (МВА 2011) став одним з кращих приватних банкірів Украіни

Сергій Тумасов (MBA 2003, DBA) відкриває авторську фотогалерею

Станіслав Матюшенко з партнером відкрив школу інтернет-маркетингу