Для МІМівців та їхніх друзів пройшов воркшоп на тему "Жінка в епоху змін"

На початку червня в бізнес-школі МІМ-Київ відбувся воркшоп для прекрасної половини людства на тему "Жінка в епоху змін". Це був особливий захід, бо ще ніколи в стінах бізнес-школи не збиралося одночасно так багато прекрасних бізнес жінок – випускниць бізнес-школи, а також гостей МІМ-Київ.

Аудиторія разом зі спікерами, а цього разу це були психоаналітики: Тетяна Писаренко - фхівець в області дитячої, підліткової, сімейної психоаналітичної психотерапії, офіційний представник докторантури Університету Зиґмунда Фрейда в Україні, фахівець Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапий (ЕКПП) та Катерина Левін - фахівець Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапий (ЄКПП), координатор навчальних психоаналітичних проектів КІСПП, дискутували про найпотаємніше – жіночі стосунки.

В рамках заходу учасники обговорили минулий досвід та жіночу ідентичність сьогодні.  Говорили про стосунки у сучасній сім’ї (між матір’ю та донькою), а також про зміну моделі стосунків з радянської на пострадянську.

Тетяна Писаренко під час воркшопупідняла тему: "Пошук жіночої ідентичності завдяки або всупереч материнській програмі". На прикладі радянської казки про Попелюшку спікер розглянула жіночі ініціації. В свою чергу Катерини Левін разом з аудиторією проаналізувала моделі відносин у сучасному світі, сімейний сценарій та жіночу ідентичність в радянському кінематографі. 

Після коротких виступів зацікавлені учасники дискутувала один з одним, ділилися враженнями, а також ставили запитання Тетяні та Катерині.

Назабаром після воркшопу своїми враженнями на сторінці у фейсбукподілилася одна із спікерів Тетяна Писаренко: «Була дивовижна робоча атмосфера і запальна дискусія після нашого виступу! Спасибі МІМу за гостинність і всім прекрасним, красивим, інтелектуальним слухачам за цей вечір».

Бізнес-школа МІМ-Київ дякує Тетяні Писаренко та Катерині Левін за цікавий воркшоп. А МІМівцям ми завжди раді відкривати нові теми й цікавих спікерів, тож, слідкуйте за анонсами заходів для спільноти МІМ-Київ

Фотозвіт