Костянтин Круглов, випускник МІМ-Київ (MBA 2007), провів майстер-сесію для слухачів вечірньої МВА

Випускник Бізнес-школи МІМ-Київ (MBA 2007) Костянтин Круглов виступив перед слухачами вечірньої програми МВА в рамках курсу «Світова практика оподаткування». Пан Круглов очолює групу компаній Universum Financail Group і має великий професійний досвід у фінансовій сфері. Цього разу темою доповіді стали питання перерахування коштів на користь компанії - нерезидента.

Під час доповіді слухачі дізналися про головні механізми транскордонного переміщення капіталу, а також про діючі норми й обмеження щодо використання резидентами України валютних засобів в Україні та за кордоном. Виступ пана Круглова став частиною практикуму з ефективного використання офшорних структур для податкової оптимізації та реструктуризації бізнесу. Учасниками практикуму були також Іванна Пилипюк, керуючий партнер компанії International Consulting Group та Олександр Ковтонюк, керівник компанії Intax Group.

Враженнями від майстер-сесії діляться слухачки вечірньої програми MBA 2012:

«Лекція Костянтина була дуже змістовною та безперечно корисною. Пан Круглов - професіонал «на 12 балів». Навіть тим, хто вперше дізнався про особливості використання офшорів, було цікаво почути доповідь. А для слухачів, які мають безпосереднє відношення до компаній-резидентів, це стало чудовою нагодою задати свої запитання та отримати змістовні відповіді від професіонала». 

Тетяна Трегуб, директор компанії «Анта-Рес». 

«Презентація лектора була лаконічною та зрозумілою. Він дуже просто, як то кажуть  «на пальцях»,пояснив всі переваги офшорів та дав поради з власного досвіду. Випускники у нас – просто чудові!»  

Юлія Четвертак, Громадська організація STCU, фінансист проектів.

 

Практик - майстер-сесія в  МІМ-Київ – формат навчального процесу, де в якості спікерів участь беруть досвідчені практики,найчастіше  – випускники МІМ-Київ.

Серед 4 000 МІМівських випускників багато визнаних українських бізнесменів та управлінців. Організація взаємодії між різними поколіннями МІМівців, сприяння їхньому професійному і особистісному взаємозбагаченню – одне з важливих завдань бізнес-школи.

Програма МВА (Master of Business Administration) — класична професійна освіта в сфері бізнесу.  В Бізнес-школі МІМ-Київ програма стартувала у 1990 році – вперше на території всього СНД. Детальніше про програму