Костянтин Яковчук-Бесараб (PMD mini MBA 2009) запустив онлайн-атлас інвестиційної привабливості України

Випускник МІМ-Київ Костянтин Яковчук-Бесараб (PMD mini MBA 2009) очолив проект зі створення інтерактивного атласу економічного розвитку України. Розробники ідеї – Київський економічний інститут (КЕІ), Київська школа економіки(KSE), Корреспондент.biz і проект «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність» (USAID).

За допомогою унікального атласу можна дізнатися про іноземні та капітальні інвестиції регіону, обсяг експорту, кількість трудового ресурсу й середню зарплатню працівників. Користувач сайту може порівняти показники різних областей, чи певну область та район України, а також побачити динаміку економічних змін.

Куратор проекту – пан Яковчук-Бесараб є Адміністративним директором КЕІ. До сфери його компетенцій входить корпоративне управління, розробка стратегії розвитку, PR та лобіювання.

Щиро вітаємо Костянтина Яковчук-Бесараба. Впевнені, що під його ефективним управлінням проект стане незамінним інструментом для представників бізнес-спільноти й потенційних інвесторів, та вплине на економічне зростання країни. 

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.

З Атласом інвестиційної привабливості України можна познайомитись тут.