Компанії МІМівських випускників – переможці конкурсу «Корпоративне волонтерство в Україні-2011»

Компанії, які очолюють Марічка Артиш (MBA 2011) та Олександр Бубен (SE MBA 2009, DBA), перемогли у Національному конкурсі «Корпоративне волонтерство в Україні-2011».

Конкурс проводився Фондом Східна Європа в партнерстві з українськими й зарубіжними благодійними організаціями та бізнес-асоціаціями. У рамках нього було відзначено компанії, що реалізують суспільно важливі волонтерські проекти. Варто зазначити, що у списку переможців – лише дві компанії є суто українськими. І це – компанії МІМівців.

Консалтинговий центр «Перспектива М», Генеральним директором якого є Марічка Артиш, переміг у номінації «Освіта та культура». «Програма розвитку бізнесу» – волонтерський проект компанії – покликана підвищити економічний розвиток підприємців Прикарпаття. В рамках неї було створене середовище, де керівники та власники набувають нових знань у сфері бізнесу, обмінюються досвідом, отримують поради та налагоджують ділові партнерства.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго», Головою правління якого є Олександр Бубен, став переможцем у номінації «Здоров’я та спорт». Перемогу компанії принесла волонтерська програма «Наш суперагент». Її метою є популяризація безпечної поведінки з електроенергією серед дітей. У рамках програми працівники «Прикарпаттяобленерго» провели серію лекцій з безпеки у багатьох школах області.

Олександр Бубен, Марічка Артиш та співробітники їхніх компаній щодня власними силами втілюють в життя ідею соціально відповідального бізнесу в Україні.  

Бізнес-школа МІМ-Київ пишається своїми випускниками.