Олександр Кардаков (МВА 2002) поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією

Олександр Кардаков (МВА 2002), Голова наглядової ради Октава Капітал виступив перед слухачами SE MBA 2014.  В рамках практик-сесії учасники обговорювали специфіку управління великим бізнесом. Зокрема, розглянули класичні парадигми управління й специфіку їхнього використання у великій компанії та подискутували про те, ким має бути СЕО такої компанії – управлінцем чи бізнесменом.

Також Олександр Кардаков на прикладах з власного досвіду поділився зі слухачами глибоким розумінням теми інновацій і технологій. На думку спікера, на хвилі глобальної гонки за інноваціями варто не забувати, що інновації та технології – це інструмент, а не самоціль. Тож в ході практик-сесії учасники обговорювали специфіку знаходження та впровадження нових ідей, спираючись на відчуття життєвого циклу товару та етапу, за яким має піти новий продукт.   

Від практики впровадження інновацій перейшли до головних міфів у цій сфері. Олександр Кардаков розповів слухачам про те, чому інформатизація та автоматизація – не завжди добре для діяльності компанії; чому впровадження CRM може створити систему викривленої інформації про клієнтів, а впровадження ERP та залучення консультантів у бізнес може привести до втрати конкурентної переваги.  

Наприкінці заходу учасники прийшли до розуміння, що формула успіху закладена не лише в погоні за іноваціями, а й у веденні основного бізнесу: у щоденній підтримці умов, в яких інновації можуть з’являтися та впроваджуватися у ваш бізнес. Практик-сесія в черговий раз довела, що МІМівська практика передачі та обміном досвіду в атмосфері близьких за стремліннями людей є дуже дієвою та корисною.

Олександр Кардаков – випускник МІМ-Київ, Голова наглядової ради Октава Капітал, засновник Інком та Датагруп. Власник компаній у сфері ІТ, телекомунікацій, нерухомості та ін.

Тричі «Кращий топ-менеджер України» (журнал «Компаньйон»). «Людина року 2007» (щотиждневик «Комп’ютерний огляд»). У рейтингу українського FORBES займає 83 позицію. Отримав звання «Людини року» «За найбільший вклад у розвиток ринку системної інтеграції».

Практик-сесія випускникав МІМ-Київ – формат навчальної програми, де в якості спікерів участь беруть досвідчені практики випускники МІМ-Київ.

МІМівська спільнота нараховує більш ніж 4 000 випускників,  серед яких є багато визнаних українських бізнесменів та управлінців. Організація взаємодії між різними поколіннями МІМівців, сприяння їхньому професійному й особистісному взаємозбагаченню – одне з важливих завдань бізнес-школи.

Інформація про програму Senior Executive MBA.