Олександр Кардаков (МВА 2002, DBA) віддав улюблену гітару на користь АТО

Олександр Кардаков об’явив благодійний аукціон, гроші від якого направив на допомогу українськіій арміі. У якості лота була обрана електрогітара Fender Telecaster.На гітарі розміщені автографи усіх музикантів легендарної группи "Машина времени": Андрія Макаревича, Євгенія Маргуліса, Андрія Державіна, Олександра Кутікова та Валерія Єфрємова. Вартість покупки становила 100 000 гривень. Цікаво, що купив гітару у Олександра Кардакова інший відомий випускник бізнес-школи МІМ-Київ Степан Зулинський (SE 2012).

«Машина часу» і, зокрема , Андрій Макаревич, стали для мене, та й для багатьох сьогодні, символом волі - думки, слова, позиції! Особливо останнім часом. Тому ідея виставити гітару з автографами усіх музикантів саме цієї групи - символична.

Чому зараз? Ця гітара із мною з 2005 року й встигла стати для мене дуже цінною. Але зараз у неї може з'явитися більш високе призначення. Усі кошти, отримані  від продажу лота, будуть направлені на допомогу українській армії. Гроші передаю людині, якій довіряю. (Арсеній Фінберг), та знаю, що вони підуть за призначенням»написав Олександр Кардаков на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Програма DBA

Програма DBA (доктор бізнес-адміністрування) – логічне продовженням програми МВА. Ступінь DBA – найвищий визнаний у світі професійний ступінь еліти бізнесу. 

Програма SE МВА

Senior Executive MBA — програма МВА для власників та вищого керівного складу. 

Схожі новини

Віктор Іванчик та Олександр Кардаков у рейтингу найбагатших підприємців України Forbes

Олександр Кардаков (МВА 2002) у рейтингу Топ-100 найвпливовіших українців за версією Корреспондент

Олександр Кардаков поділився зі слухачами програми SE MBA досвідом управління великою компанією

Олександр Кардаков і МІМ-Київ відкрили спеціалізовану програму МВА для IT-директорів

Про програму МВА в ІТ-менеджменті